Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocny Obserwator 1.20 - to zupełnie nowy program.
Witam.
W prezencie gwiazdkowym dla miłośników astronomii wstawiam pod chionkę zupełnie nową wersję mojego programu:
Nocny Obserwator w. 1.20

Zachęcam do obejrzenia kilku screenów z programu: http://www.astrojawil.pl/no.htm
gdzie jest bezpośredni link do pobrania tej pełnej wersji oraz można także pobrać program z działu Download na stronie www.astrocd.pl.

To jest ostatnie 2,5 miesiąca mojej ciężkiej pracy. Życzę udanej zabawy z programem.
Liczę na kolejne widokówki Smile

[Obrazek: no_120_scr_1_m.jpg]
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Liznalem nieco wczesniej probne wersje obserwatora i wyglada to kapitalnie. Jak sie troche obrobie ze Swietami to atakuje ostateczna wersje. Wiem ile to kosztowalo czasu i pracy. Dzieki Janusz za Swiateczny upominek pod choinke  8)

[Obrazek: 3Mikolaj.gif][Obrazek: 4Prezenty.gif]
KRZYSIEK .... !!!
Odpowiedz
Piękny program! Teraz tylko trzeba poszukać pocztówki o równie miłej aparycji Wink
Ukłony dla Pana Janusza Smile
Odpowiedz
Pragnę poinformować użytkowników Nocnego Obserwatora, że w dalszym ciagu pracuję nad programem i będę dodawal do niego nowe możliwości i poprawiał jakieś zauważone błędy. Jednak nie zamierzam zaśmiecać forów astronomicznych informacjami o kolejnych aktualizacjach i zainteresowanych odsyłam na swoją stronę:

http://www.astrojawil.pl/no.htm

gdzie zawsze będą świeże informacje o aktualnie dostępnej nakładce. Obecnie jest już wersja NO 1.21, gdzie Księżyc ma już w miarę wypełnioną dzienną część tarczy - obrazek poniżej:

[Obrazek: no_121_screen1.jpg]

Pamiętajcie - od tej pory informacje o aktualizacji programu szukajcie na mojej stronie.

TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
W wersji 1.24 są juz planetoidy. Polecam.

[Obrazek: no_124_2_m.gif]

[Obrazek: no_124_3_m.gif]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości