Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podstawy astronomii i Instrukcja do programu
Drodzy użytkownicy AstroJaWila.

W ostatni dzień tego roku udało mi sie zrealizować moje plany umieszczenie na serwerze nowej, 15-tej wersji programu oraz dwóch książeczek z serii ASTROnomia JANusza WILanda :

cz. 1. - "Podstawy astronomii" - tak jak w tytule umieściłem tam podstawowe informacje dla zaczynających zabawę z astronomią, aby latwiej im było zrozumieć co liczy program AstroJaWil

cz. 2.  "Instrukcja do prgramu AstroJaWil" - z informacjami, jak zainstalować program, jak uruchomić i ustawić najlepiej do swojego komputera. Są tam niezbędne informacje jak użytkować program. Koniecznie polecam przeczytanie (lub choć obejrzenie) tej instrukcji tym, którzy od czasu do czasu używają ten program. Najlepiej jednak właczyć program choć raz dziennie Smile

Miłej lektury.

Teraz szukam, gdzie można tanio wydrukować.

Obie książeczki sa w PDF dostępne z www.astrocd.pl  w dziale Download obok programu AstroJaWil
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Na serwerze zostały już te pliki zmienione na ZIP i będzie łatwiej je wczytać.
Polecam.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości