Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Troche spozniony powrot Malka
Spozniony, bo fota robiona 3 dni temu. A powrót, bo dawno nic tu nie wrzucałem ;D

[Obrazek: mars24072003.jpg]

pozdrav
Małek
Odpowiedz
Super!!! ;D
Odpowiedz
Małek zadziwiasz mnie ponownie zważywszy że to robione tylko "Bzykadełkiem" ETX-90 super super, chylę czoła twojemu kunsztowi obróbki fotek 8)
Odpowiedz
Małek, bardzo proszę o umieszczenie pojedynczej,nieobrobionej klatki
Odpowiedz
Jakieś dwa tygodnie temu słyszłem że na marsie potężna burza pyłowa co zważywszy na odległośc marsa od słońca to nie dziwne a tu widzę kolejne zdjęcie na którym widoczne są jakieś szczegóły. To jak jest z tą burzą?
pozdrawiam
Odpowiedz
Całe dla nas szczęście że marsjańscy diabli ją wzieli i wygasła zamiast się rozwinąć w takie paskudztwo jak w czasie poprzedniej opozycji i tuż potem na kilka miesięcy :o
Odpowiedz
MISTRZU !!!!!!!!! :o
Kielce    50° 52' 30'' , 20° 36' 50'' Celestron C102AZ, Zeiss - Jenoptem 7x50W, PZO 11x40
Odpowiedz
bajka....
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
Cytat:Małek zadziwiasz mnie ponownie zważywszy że to robione tylko "Bzykadełkiem" ETX-90 super super, chylę czoła twojemu kunsztowi obróbki fotek
jak dla mnie to super!
a ile w tym prawdy o czym napisał Janusz:
- tylko "Bzykadełko"
- kunszt obróbki fotek
pozdrawiam
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
(27.07.03, 19:48)MateuszZ. link napisał(a):Małek, bardzo proszę o umieszczenie pojedynczej,nieobrobionej klatki

Pojedyncza klatka w gornym rogu na wynos dla Ciebie Smile

[Obrazek: mars24072003b.JPG]
pozdr
Małek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości