Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASTRO BUBLE
bullshit, bullshit...
[Obrazek: ubot.jpg]
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Czyżby w całym kraju była brzydka pogoda?
Cały ten temat budzi we mnie obrzydzenie i mimo fajnej idei Micha, to co tu zobaczyłem spowodowało, że do wątku więcej nie zajrzę.
Odpowiedz
W tym żółtym szkolnym Ubocie zabija mnie ten pałąk od wiadra do kontrowania ustawienia na azymutalu. Zabijają mnie te pospawane podstawki olimpijskie (jak w czasach wyścigu pokoju) z podkładek stalowych, słuzące zapewnie jako półeczka do zarąbistych okularów. Same okulary też są dla mnie ciężkim ciosem ale przyjmuję go mniej dotkliwie bowiem taki okular już miałem w ręku i minął już szok związany z jego ujrzeniem. No i ostatnia rzecz, która kończy mój żywot marny - to widok pomarszczonego wyczernienia tuby i pająka. AMEN - UMARŁEM - Zróbcie mi pogrzeb ! ;D
Odpowiedz
(28.09.04, 19:30)Michu link napisał(a):AMEN - UMARŁEM - Zróbcie mi pogrzeb ! ;D

A trumnę chcesz żółtą? Skolimowaną w punkt?

;D ;D ;D
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz
nie tylko nie żółtą plis, bo sie lewą nogą w grobie przeżegnam, bedę potępion po wsze czasy w żółtym piekle ! ;D
Odpowiedz
Jedno jest pewne - moje "pająki telepatyczne" ;D, które jak wiecie mieszkają sobie znowu spokojniutko w Tale, to bym do takiej żółtej chatki nie wpuścił za żółte chiny ludowe i niech mnie Szeloba kopnie w d... jak nie mówie prawdy! ;D
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
(28.09.04, 18:15)McArti link napisał(a):ja nie rozumiem jak to można sprzedać

No właśnie. Dopóki są tacy mocarze, którzy kupują "najlepsze polskie teleskopy" (patrz: odwieczna reklama w "Wiedzy i Życiu") to biznes będzie się kręcił. Nie wymagajmy od takiego producenta aby się przykładał, skoro nabywcy wyrywają mu z "taśmy produkcyjnej" pachnące jeszcze farbą, swoje wymarzone teleskopy. To prawo rynku - jak gdzieś ostatnio wyczytałem.

Tu należy się pokłon budowniczym portalu teleskopy.pl. Oni pierwsi unieśli dzidę skierowaną ku "zakładom produkcyjnym" z Żywca.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Trzeba współczuć posiadaczom "U". Ja kiedyś o mały włos nie kupiłem to żółte. Swoją drogą to przykre, że to Polacy robią.
Odpowiedz
A właśnie, a co z tą serią "białego wieloryba" ;P

Znaczy ten białe u-boty co to na zachód idą ponoć?
Odpowiedz
Sorry, może wyjdę na prostaka ale szkoda nawet moczu żeby odlać się taki syf. Relacja antyqujona to jak migawki z horroru klasy "gore"...

Ufffff....

Przemas
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości