Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot w Goraju 30 lipiec- 5 sierpień
Spoko, uporządkujcie wszystkie sprawy - ale na litość boską wstawcie w końcu jakieś foty Wink
Sigkill- ciekaw jestem co wyszło z tych fotek nieba!
Odpowiedz
W takim razie dzikie dziki Smile niestety jakość dość kiepska bo jedyną bronią foto jaką miałem wtedy przy sobie był telefon [Obrazek: 01082007yj2.th.jpg]
[Obrazek: 01082007004pd9.th.jpg]
[Obrazek: 01082007003av6.th.jpg]
[Obrazek: 01082007002bm1.th.jpg]

POzdrawiam
Odpowiedz
Zgodnie z obietnicą udostępniam fotki w liczbie 274:
http://s78.photobucket.com/albums/j104/m...ris/Goraj/
Odpowiedz
Po komisyjnym obejrzeniu zdjęć w liczbie 274  :o trzeba by napisać, że jednak Goraj jest piękny. Dzięki Polaris za tyle pracy przy obrobieniu i wstawieniu fotek na serwer- super pamiątka ze zlotu Smile

Niezorientowanym dopowiem, że Polaris przyjechał w sobotę, gdy na miejscu zostało już tylko kilka osób.
Odpowiedz
Tu część zdjęć z Goraja. Reszta wkrótce
http://picasaweb.google.pl/m.oczkowski/Goraj2007
60/700 - to dzieciaków, 70/700 (PL 25, K20, PL10), 10x50, EOS 350D - a te moje oczy.net moja Picasa
Odpowiedz
Sigkill, no gdzie ta reszta? Big Grin

Dzięki za pierwszą "pulę wspomnień" - świetne fotki!
Odpowiedz
(19.08.07, 21:06)saywiehu link napisał(a): Sigkill, no gdzie ta reszta? Big Grin

W Krótce Wink Powoli powoli. Będą.

pozdr
S
60/700 - to dzieciaków, 70/700 (PL 25, K20, PL10), 10x50, EOS 350D - a te moje oczy.net moja Picasa
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Moni Smile

[Obrazek: Filanorozec.jpg]
Odpowiedz
Witam!

Dziękuję bardzo w imieniu Moni! I my również pozdrawiamy. Tomek co jakiś czas pyta, kiedy pojedziemy do zamku...
Trochę zdjęć dorzuciłem, ale to pojedyncze sztuki. Teraz przed 1 października mam straszliwy nawał pracy - studenci za chwilę wracają i trzeba się do tego przygotować, dlatego też moja aktywność na forum jest jaka jest (znaczy nie ma jej). Nawet musiałem odpuścić parę pięknych nocy, bo jak już mogłem wyjść, to oczy mi się same zamykały i wiele bym nie poobserwował.
Mam nadzieję, że za jakiś tydzień - dwa trochę się sytuacja zmieni i po pierwsze odrobię zaległości w zdjęciach, a po drugie - popatrzę chociaż chwilkę w niebo...

Przy okazji Wiehu - wysłałem książkę do Patrycji, ale się machnąłem głupio w adresie (wysyłałem 2 i adres mi wyszedł hmmmm... skompilowany Wink ) i wróciła, w poniedziałek poślę ostatecznie Wink - jeśli masz z nią jakiś kontakt, przekaż proszę.

pozdrowienia dla wszystkich
S
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości