Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dodatki do AstroJaWila
Nowy plik z kometami można już aktualizować z programu: w dodatkach szukaj komet.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Aktualności na STYCZEń 2014 już są pobrania, ale pobierzcie dopiero w SYLWESTRA albo w NOWY ROK Smile
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Dziękuję Krzysiek.  Dla tych, którzy jeszcze nie sprawdzili w sieci - AKTU na LUTY 2014 są już do pobrania.
Odpowiedz
Aktualności na kwiecień są już do pobrania. Dzięki KRZYSIEK Smile
Odpowiedz
Czy pliki z aktualnościami są nadal opracowywane?
Od dwóch miesięcy nie program pobiera mi nowych  :-[

Pozdrawiam

Wacek
http://www.wacekm.24tm.pl/ Optisan 114/900 Refraktor 64/800 na bazie PTMA/PZO Jasło: 21 27'43,5" E, 49 44' 47.2 N 232 m.n.p.m Krosno: 21 46'20"E, 49 41'58"N 302 m.n.p.m
Odpowiedz
Aktualności opracowuje KRZYSIEK. Sprawdzę na mailach czy mi przysłał i wieczorkiem uzupełnię. Być może mi KRZYSIEK przysłał, a ja przeoczyłem wstawienie na serwer.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości