Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widokówki
Chyba nie uda nam się zapamiętać ok 300 linków a po drugie dla mnie super ważny jest horyzont gdyż w mojej dostrzegalni stoi drugi komputer, który dzięki horyzontowi w AJW pomaga mi bardzo szybko zlokalizować zjawisko, żałuję tylko, że nie mam tam neta wtedy zjawiska nie musiał bym przenosić no ale puki co raz w miesiącu można przenieść. I tak w ten sposób jestem na bieżąco ze zjawiskami i najważniejszymi informacjami znajdującymi się w AJW.
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
(29.03.09, 10:18)tafig link napisał(a): Chyba nie uda nam się zapamiętać ok 300 linków a po drugie dla mnie super ważny jest horyzont gdyż w mojej dostrzegalni stoi drugi komputer, który dzięki horyzontowi w AJW pomaga mi bardzo szybko zlokalizować zjawisko, żałuję tylko, że nie mam tam neta wtedy zjawiska nie musiał bym przenosić no ale puki co raz w miesiącu można przenieść. I tak w ten sposób jestem na bieżąco ze zjawiskami i najważniejszymi informacjami znajdującymi się w AJW.
Tafig, Twój post był historyczny nr 100.
To jest pierwszy wątek AstoJaWila, który przekroczył 100 postów.
Zgadzam się z Tobą, że Horyzont jest najbardziej przydatną funkcją i trudno mi sobie wyobrazić, że programy, które odzwierciedlają widok nieba, nie mają możliwości poustawiania widocznych z danego miejsca przeszkód, które ograniczają widoczność nieba. W AstroJaWilu musiało to być, bo wiele osób, które nie opanowały perfekcyjnie kierunków świata, mogą łatwo zlokalizować to, co widać za oknem, właśnie względem widocznych przeszkód, czyli domów, drzew itp. To znakomicie ułatwia orientację na niebie i umożliwia stwierdzenie, czy jakieś wybrane zjawisko będzie widoczne z danego miejsca.

TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
UWAGA !!!

Od wersji 12.18 AstroJaWil staje sie programem FREEWARE w pełni !!
Wystarczy do mnie mailem przesłać swoje imię i nazwisko, a kod do programu przesyłam mailem zwrotnym.

Na widokówkę z miejsca zamieszkania czekam, od tych, którym program podoba się i którzy wynagrodzą mi tym sympatycznym gestem tych już ponad 3000 tys. godzin pracy nad programem.

http://www.astrojawil.pl/foto13/ajw_1218_glowna.gif
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Januszu, mam dla ciebie propozycję , żeby od czasu do czasu przy jakichś okrągłych liczbach pocztówek przysłanych do ciebie , wynagrodzić to osobie poprzez podziękowanie tu w tym temacie , jak równiez jakimś skromnym prezentem typu pocztówki zwrotnej do tej osoby.

Będąc w Niemczech zakupiłem jedną fajną pocztówkę o tematyce astro którą to chętnie przeznaczę na ten cel dla ciebie.

Przy najbliższym spotkaniu ci ją przekażę , pozdrawiam Janusz. Smile
Odpowiedz
(22.08.09, 20:24)astrokosmo link napisał(a): Januszu, mam dla ciebie propozycję , żeby od czasu do czasu przy jakichś okrągłych liczbach pocztówek przysłanych do ciebie , wynagrodzić to osobie poprzez podziękowanie tu w tym temacie , jak równiez jakimś skromnym prezentem typu pocztówki zwrotnej do tej osoby.

Będąc w Niemczech zakupiłem jedną fajną pocztówkę o tematyce astro którą to chętnie przeznaczę na ten cel dla ciebie.

Przy najbliższym spotkaniu ci ją przekażę , pozdrawiam Janusz. Smile

Astrokosmo,

za mało śledzisz losy AstroJaWila.

http://www.astrojawil.pl/konkurs1_ajw.htm

Takich konkursów było juz cztery i odbywają się co 50 widokówek, a właśnie zbiża się 400-widokówka i będzie następny konkurs.

Pozdrawiam

Janusz

Odpowiedz
Właśnie dostałem widokówkę nr 400 !!!  od Dariusza Sikorskiego z Kamiennej Góry.

[Obrazek: ajw_widok_400.jpg]

Gratuluję. Nagrodę w postaci mojego zdjęcia astro z dedykacją wkrótce wyślę pocztą.

No i niedługo urządzę losowanie nagród wśród użytkowników programu, ale tylko tych, którzy wysłali do mnie widokówkę. Na razie zbieram nagrody.

To miłe, że choć są tacy, którzy mimo zniesienia warunku cardware poczuwają się i za mój trud nad programem przysyłaja widokówki nie tylko z samym mailem, ale zdarza się, że przeczytam kilka ciepłych słów. Dzięki Wam za to.

Tak samo jest spora grupa, która przeslała do mnie rejestracyjnego maila podając tylko imię i nazwisko, nawet z pustym tematem. A ja musze się domyślać, że chodzi o rejestrację programu.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości