Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASTRONOCE.pl - Testy sprzętu astronomicznego
(11.08.06, 15:01)PJan link napisał(a):witam,
obslinilem sie.. bede mial kiedys takiego diabla ;
Potwierdzam... obslinienie sie ... i manie kiedys  ;D
Odpowiedz
trza to było widzieć chłopy...nomalnie mówie wam masakra! ;D 8)
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
No coz chlopie, jakbysmy wiedzieli to moze bysmy zobaczyli...
Odpowiedz
Hehe, za dwa tygodnie w Tarnobrzegu też sobie pomacam tą bestyjkę ;D
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz
Informuję że w naszym serwisie zaczynamy zamieszczać tłumaczenia doskonałego cyklu Small Wonders Toma Trusocka z CloudyNights, który to opowiada o małych cudach na niebie i odkrywa przed nami w dowcipny i arcyciekawy sposób obiekty po które pewnie nigdy byśmy nie sięgnęli... Dodam tylko że Marcin znakomicie uchwycił w swoim tłumaczeniu sens i charakter oryginału i chwała mu za to! :-*

Zapraszamy na pierwszą podróż: GWIAZDOZBIÓR PEGAZA http://www.astronoce.pl/artykuly.php?id=19

Współpraca z Tomem układa nam się coraz lepiej i z tej współpracy wykluł się pomysł abyście przesyłali do nas swoje opisy z obserwacji, swoje Small Wonders, które w pełni opublikujemy na Astronocach.pl (powstanie nowy dział w kategorii Obserwacje) i które również prześlemy do Toma, który być może zamieści cytaty z co niektórych w kolejnych cyklach swoich opowieści!
Myślę, że to kusząca perspektywa i szansa na zbudowanie polskiej wersji Małych Cudeniek  Smile
a która to wersja, dzięki Tomowi, może stać się znana i czytana na całym świecie!  :Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Pomysł rewelacyjny.
Nie znałem oryginalnych Small Wonders, tym większą mam frajdę czytając tłumaczenie.
Gratuluję świetnego pomysłu i tłumaczenia.
Pozdrawiam
Piotr
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz
Mamy kolejny tekst z serii "Small Wonders" - DELFIN I ŹREBIę
ZAPRASZAMY!
http://www.astronoce.pl/artykuly.php?id=20
Odpowiedz
Przydałyby się testy sprzętu z dolnej półki - wiecie, sprzętu o który często pytają ludzie chcący zacząć przygodę z astronomią, ale nie stać ich na sprzęty za więcej jak 1000 zł. Na przykład seria FirstScope Celestrona - o ile wiem sporo ludzi się nimi interesowało.

A stronka super Smile
Odpowiedz
Opublikowaliśmy nowy test - OKULARY MEADE 5000UWA.
Zapraszamy na www.astronoce.pl
Odpowiedz
Dostało się też po du... Uwanowi 28mm...  ;D
Zapraszamy na www.astronoce.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości