Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
X Ogólnopolski Zlot Miłośników Astronomii - OZMA 2006
Trochę z innej beczki.

Następny OZMA może nawet nie dojść do skutku, ze względu na brak organizatora/organizatorów. Cytuję za organizatorem ostatniej edycji, który podtrzymuje te zdanie także na chwile bieżąsą.

Tak więc jesli ktoś z forumowiczów chciałby i ma realne szanse na przeprowadzenie porządnego, kolejnego zlotu OZMA to niech się nad tym zastanowi i da znać do Niedźwiad (PL) / Zdzicha Szałkowiskiego (UK).

Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
(30.11.06, 01:43)Pawel_Maksym link napisał(a):Ja czuję co czuje Romek i dlatego na duże zloty raczej się od jakiegoś czasu nie wybieram.
No może Kudłami ale to raczej wczasy jak się tam siedzi 2-3 tygodnie

Pozdro
Paweł Maksym

Dziękuje  Pawle, to ważny głos.
Kończąc mój wątek to  proszę mi wierzyć, że ja naprawdę w dobrej wierze. A po przegladnięciu fotek z ostatnich OZM, ciężko mi się wybrać z dzieciakami na takie imprezy :-[. Pozdrawiam Romek
PS. Nie ukrywam ,że miałem poważne propozycje aby zrobić jubileuszówkę w Borównie (1998-2008) ale  już się z tego wyleczyłem
Odpowiedz
Wojtek, mnie juz w to nie mieszaj. Na pewno nie bede dysponowal czasem, zwlaszcza ze w sierpniu zmieniam stan cywilny. Poza tym z tej odleglosci nie da sie za bardzo organizowac OZMy Smile
Odpowiedz
(27.12.06, 10:35)zdzih link napisał(a):Wojtek, mnie juz w to nie mieszaj. Na pewno nie bede dysponowal czasem, zwlaszcza ze w sierpniu zmieniam stan cywilny. Poza tym z tej odleglosci nie da sie za bardzo organizowac OZMy Smile

Wiem, wiem Zdzichu. Chodziło mi o jakieś ogólne pytania, które może mieć potencjalny przyszły organizator OZMA do dawnych organizatorów. Sam również służę radą w tej kwesti (po doświadczeniach organizacji IX OZMA).
Pozdrawiam- burza [Obecnie z 54.6896 N, 1.2280 W]
Odpowiedz
Wy to wogole byliście na jakichś zlotach! A JA?? Nie moglem pojechac do Jezior bo rodzice sie o mnie bali  :'(. Z tym że sytuacja się zmieni kiedy dostanę tubę... Wink
SW150/1200 na Dobsie, 7x50,8x30 (rozkolimowana) Baader Hyperion 21mm, KITowy okular 25mm, Baader ND5 (obrobiony) i... oczy Dobra muza tworzy dobry klimat! Relaks w czasie obserwacji! Smile Pozdrawiam, Jakub Jędrzejewski GG: 6302826 Mail: kuba.2103@gmail.com Tel. 500043154
Odpowiedz
Jakbym był w twoim wieku to by mnie też samego nie puścili ;D
www.poa.home.pl Synta 200/1200, Vixen LVW 22mm, OLYMPUS C-460Zoom Statyw fotograficzny PZO. Tel.kom 662262212 pozdrawiam Adam
Odpowiedz
Adam... ja to miałem z tatkiem jechac. Ale oczywiście rodzinka zniechęcała az wkoncu sie poddałem Sad. No nic. Poczekam sobie jeszcze
;D
SW150/1200 na Dobsie, 7x50,8x30 (rozkolimowana) Baader Hyperion 21mm, KITowy okular 25mm, Baader ND5 (obrobiony) i... oczy Dobra muza tworzy dobry klimat! Relaks w czasie obserwacji! Smile Pozdrawiam, Jakub Jędrzejewski GG: 6302826 Mail: kuba.2103@gmail.com Tel. 500043154
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości