Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ATM] Kolimacja kolimatora LJota :) uwaga dlugie
Klikasz przycisk [Obrazek: modify.gif] i tyle. Jest obok [Obrazek: quote.gif].
Odpowiedz
Probowalem.

"Weryfikacja sesji nie powiodła się. Wyloguj i zaloguj się ponownie, a potem spróbuj jeszcze raz. "

I tak w kolko. Chyba jak sie jest w grupie newbie to nie mozna gmerac w postach.

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz
Cytat:Proponuje konkurs na jak najbardziej skomplikowane opisanie prymitywnej sprawy aby inny dumali nad tym jacy jesteśmy mądrzy. Dla jasności to wyżej to jest jeszcze bardziej skomplikowany opis kolimatora z ogniskową  ;D czyli nieosiowego i nierównoleglego umieszczenia wiązki lasera w tulei.
Trudność konkursu zależy od składu JURY. Jeśli dla JURY tekstowy opis językiem matematyki jest trudny... to mam wielkie szanse Smile jako że rysować i potem podklejać rysunki do posta nie chce mi się.

Świetne to "DLA JASNOŚCI" !  ;D

Ja proponuję inaczej UNACZEŚNIć!
Po co mówić OGNISKOWA? Toż to takie przestarzałe. Proponuję nowocześnie - GRILOWA.
Analogicznie zamiast OGNISKOWANIE - będzie GRILOWANIE.
Possdrafka!
Miłek
Odpowiedz
Czesc
Mam wielka prosbe. Musze zrobic referat na temat kolimatora, a ze jestem biotechnologiem to z tego powodu prosze o pomoc. Na internecie sa prawie same strony z militariami. Tak wie3c potrzebowalabym zagadnien na temat idei, zasady dzialania, definicji, ewent. wzorow i zastosowania kolimatora.
Bede baaardzo wdzieczna za maila z jaka kolwiek informacja na adres ekrzyskow@wp.pl
Pozdrawiam :-*
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości