Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyciągi do refraktorów...
sie zobaczy w praniu... a do kuferka to może mi nie wejść ... :-\
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
weszło do kuferka Smile

dziś odbiór techniczny....

8)

[Obrazek: baader.jpg]
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Ulala...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Teraz "Edek" będzie w wersji DeLux! ;D
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
Na moje oko wygląda rzeczywiście fajnie (no może prócz girek Wink) ale najważniejsze jest to, że pięknie wykonana robota Papatkiego spowodowała, że obraz w okularach nie przeskakuje! 8)

[Obrazek: DSCN1416.jpg]

[Obrazek: DSCN1414.jpg]

[Obrazek: DSCN1418.jpg]
Odpowiedz
No wygląda bomba! Myślałem że ten element z brązu popsuje wygląd, ale nawet ładnie pasuje.

A co będzie następnym elementem układanki? Smile Grzałka na obiektyw? Jakiś fajny szukacz?
Odpowiedz
(27.04.05, 13:14)Wojtek Koznowski link napisał(a):No wygląda bomba! Myślałem że ten element z brązu popsuje wygląd, ale nawet ładnie pasuje.

A co będzie następnym elementem układanki? Smile Grzałka na obiektyw? Jakiś fajny szukacz?
... no właśnie przydałby się szukacz. :Smile
Odpowiedz
Aha, czyli najpierw szukacz a potem grzałka Wink Wink Wink
Odpowiedz
Ładnie zrobione, ale niestety widać wyrażnie, że wyciąg jest do tuby o większej średnicy. Edek stracił nieco ze swojej elegancji - jest teraz taki trochę garbaty.. :'(
Odpowiedz
Chyba troszke przesadzasz Bocian, mnie sie to podoba i to bardzo...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości