Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
120x900 Uniwersał - test optyki
(13.03.05, 13:26)Karol Wójcicki link napisał(a): Baaa... Księżyce posiadały nawet taką samą faze jak sama Wenus.

Akurat to jest możliwe.
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4832]

Karolu obok Wenus po prawej widać gwiazdę. Niestety zapomniałem sprawdzić w atlasie jaką i zapisać no i oczywiście żałuję tego. Może to dlatego że chciałem uchwycić koniunkcję Wenus i Marsa. Zdjęcie mocno  przyciemnione i dlatego Mars tak słabo widoczny.

A balkon znajduje sią na rogu Waszyngtona i Międzyborskiej.
Odpowiedz
Tak szczerze mówiąc to niewiele można wywnioskować z tych zdjęć  :Smile
Odpowiedz
(13.03.05, 14:51)Bartolo link napisał(a): [quote author=Karol Wójcicki link=topic=5441.msg84192#msg84192 date=1110716784]
Baaa... Księżyce posiadały nawet taką samą faze jak sama Wenus.

Akurat to jest możliwe.
[/quote]
Wiem o tym Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Cytat:Witam,
czy "obserwatorium" miesci sie na Waszyngtona przy Miedzyborskiej?

Jacku czyż byś mieszkał w pobliżu-pozdr
Odpowiedz
Tylko na waszyngtona jest taki specyficzny układ torów tramwajowych Smile
Ja też poznałem  Wink
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Karolu czytam pod twoim zdięciem cyt.meteory to jest to. Ja zainteresowałem się astronomią między innymi dlatego że w dzieciństwie widziałem przelot ogromnego bolidu.  Wpadł do atmosfery na północy i lecąc rozpadł się na kilka kawałków. Po przelocie przez cały nieboskłon
pozostawił ślad na niebie widzoczny jeszcze przez długo-takich widoków się nie zapomina
Odpowiedz
Cytat:Jacku czyż byś mieszkał w pobliżu
Mieszkalem wiele lat na rogu Grenadierów, w tym domu w którym byly (sa) delikatesy (w czesci od Waszyngtona)
Smile
Pzdr.
... bo wszyscy myślą, że to jest tak, a to jest zupełnie inaczej... (Mucha Jan, Polska)
Odpowiedz
I jeszcze kilka fotek z  U .

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4837]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4838]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4839]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4840]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4841]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4842]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4843]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4844]

[Obrazek: index.php?act=Attach&type=post&id=4845]

i to by było mniej więcej tyle. Fotki może nie najlepsze choć obrazy wizualnie były dużo lepsze oczywiście ale to zachęciło mnie do astrofoto. pozdrawiam

Odpowiedz
    Nie nie nie. Niestety Twoje fotki, Astrokosmo, są zbyt marnej jakości żeby cokolwiek mówic apropo optyki teleskopu.
. .. ... ::: visual only ::: ... .. .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości