Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montaż dla Synci
Ponieważ noszę się z zamiarem zakupu dla mojej dziewczynki montażu - więc szukam trochę po sieci jakiegoś tragarza, który poniósłby Syncie do gwiazd... znalazłem chyba idealne rozwiązanie, także przyszłościowe... 8)
Jak to mówią - najpierw montaż potem rurka:
[Obrazek: montazyk.jpg]
tylko czekać trochę na niego trzeba... ;D
A tak z ciekawości wiecie ile to ustrojstwo becalen? :Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Na oko to ono kolo 200000-500000$ becalen...

A gdzie to ma pokretla? ;D
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Niestety trza go pchać łapami jak widać na fotce - smary jakieś takie ma cinkie!!! ;D
A cena duuużo przesadzona... 8)
Odpowiedz
To będzie chyba ten. Jedyne 82k$ ;D ;D ;D
http://www.buytelescopes.com/product.asp?t=13&pid=1744
Odpowiedz
Zgadzywa się, a ten Pan Japończyk co na zdjęciu właśnie ustawia go na polarną ;D to jak mi się zdaje to Akira Fuji, który wykonał serie fot do "Wielkiego Atlasu Nieba" Larousse'a i ma na tym powieszonego RC300. Moge sie jednak mylić - dla mnie to oni wszyscy wyglądają jak Tosziro Mifune (tak się czyta) 8)
Odpowiedz
emde, musisz jeszcze do tego dokupić FS-102 bo to robi tam za lunetkę biegunwą ;D
Odpowiedz
Emde coś mi się wydaje,że i mój Antek obok Synci by na tym "wisiał'.Byłaby niezła dwururka! ;D
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
Eeeee... pod twojego Antka to chyba on za cinki! ;D
Odpowiedz
hmmm....ale szukacz to chyba uciągnie co? ;D 8)
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości