Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obserwatorium
Cytat:Przepraszam za spoźnione ale za to szczere podziekowania za bardzo udana impreze. Jacku cala ekipa Gdanska zyczy ci aby to obserwatorium sluzylo Ci jak najlepiej i jak najdluzej. Wszystkiego dobrego !
Stawiam pod tym swoje trzy krzyżyki  Smile
Odpowiedz
witam,
gratuluje imprezy i zazdroszcze wszystkim obecnosci na niej ;D
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
No gratuluje obserwatorium i imprezy, słyszałem że odjazdowo było. Po takim chrzcie to obsewatorium chyba da teraz czadu Smile
Odpowiedz
Włączam się w zgodny chór "och-ów & ach-ów" nad nowym obserwatorium. Dzięki też za zaproszenie i przednią imprezkę.
Było naprawdę świetnie.
Samodziałowy newton 230/1175, TAL 100R, PZO T50x70, Everest 12x60 Amator ze mnie ...
Odpowiedz
Ach żałuje no i wielce gratuluje! Smile
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Gratuluję oczywiście udanej imprezy otwierającej.  Smile
No Bogdan, ale w serii Micha z cygarem to już wyglądasz normalnie profezjonalnie. Odjazd.  8)
Pozdrowionka dla całej ekipy.
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Nooo klasa !  :o

ta fotka mi siępodoba szczególnie  ;D

[Obrazek: slupsk_jacekp_30.jpg]

;D  ;D

Sorki Przemas, ale nie moglem się powstrzymać, chyba Ci cygarko nie smakowało ??  Wink

P.S.

fajne pekaesy... Mr J. Słowacki...  Wink
Kielce    50° 52' 30'' , 20° 36' 50'' Celestron C102AZ, Zeiss - Jenoptem 7x50W, PZO 11x40
Odpowiedz
Jacek,

Sa moze jakies nowe wiesci o obserwatorium? Jak sie sprawdza?
Zostalo przetestowane w okresie nizyszych temperatur?  Big Grin
Jak wybracje na podstawie LXa? :-)

Przegladalem ostatnio http://obs.nineplanets.org/obs/obslist.html i zauwazylem ze spora czesc obserwatorow decyduje sie na wybudowanie dodatkowego "cieplego" pomieszczenia...

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości