Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat nt. "sprzęt do obserwacji" z Januszem Płeszką (19.11.04)
To zeby zachowac poziom to oczywiste ale przepraszam bardzo kto to sa lamerzy twoim zdaniem i dla czego nie maja miec prawa głosu ?
Odpowiedz
To ja chyba jestem lamerem... bo przecież wchodzę na czat jakoś raz na 2 tygodnie i to w dodatku na astroczat Wink

to może by przygotować liste pyań, a pan JP odpowie na wybrane :Smile

wiecej na ten temat nie ma sie co rozpisywać chyba Michu...
MICRO SPACE  www.u-space.eu
Odpowiedz
(08.11.04, 22:49)Mariusz.k link napisał(a):Czat będzie moderowany. By zachować poziom i żeby lamerzy nie mieli prawa do głosu....

Uuuu stary... niebezpieczna gra sie zaczyna.
Zaraz okaze sie ze papa i michu to lamerzy i wypadka z wycieczki...

Moderowanie w tym temacie to niebezpieczna gra - prowokuje dwuznaczne sytuacje! Obym sie mylil!

Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48" N, 48° 05' 26" E LX200 10" + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
(08.11.04, 22:49)Mariusz.k link napisał(a):[quote author=Andee link=board=2;threadid=4504;start=0#msg68092 date=1099901471]
Rozmowa bedzie moderowana Wink, wiec zapytacie jedynie o to na co pytany bedzie chcial odpowiedziec... :-*[Obrazek: zadek.gif]

Czat będzie moderowany. By zachować poziom i żeby lamerzy nie mieli prawa do głosu....
[/quote]

A kto będzie ekspertem-bramkarzem ?
Odpowiedz
Jakie kryteria musi spelniac typowy lamer, a jakie typowy czaciaz (czatownik, czaternik, nie wiem jak okreslic taka osobe)? Jaka jest pewnosc ze moderator oraz udzielajacy wywiadu nie sa lamerami?
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
(09.11.04, 00:02)HAMAL link napisał(a):A kto będzie ekspertem-bramkarzem ?

Włsnie, kto będzie moderatorem??
MICRO SPACE  www.u-space.eu
Odpowiedz
Mówiąc o lamerach miałem na myśli osoby które albo spamują na czacie albo piszą nie na temat. Prowadząc dwa razy w tygodniu quiz astronomiczny zawsze przynajmniej 5 takich lamerów sie znajdzie.

I jakby to wyglądało? Przyjdzie sobie jakiś lamer i zacznie klnąc gadać nie na temat itd....

Nie uważam nikogo z tego forum za lamerów!!!!
Odpowiedz
Moderatorem będe Ja........
Odpowiedz
(09.11.04, 08:05)Mariusz.k link napisał(a):Moderatorem będe Ja........

"Ja". Z dużej litery. Moderator jak się patrzy Smile Smile Smile

Arek
Test lornetek: http://www.optyczne.pl/ Tak poza tym to: 10x50, Megrez 80/480
Odpowiedz
Przypominam że jutro odbywa sie czat ;-)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości