Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
C/2001 Q4
Hello again!

Here is my attempt to make photo of subj. comet 18.07.2004...
Nearest star on this photo is Star 1425-00896604 - Red Mag: 14.80,
Blue Mag: 15.90

[Obrazek: C2001-Q4~0.png]

and after some iris postprocessing ( :Smile there are some hot pixels present and noise from amplifier)

[Obrazek: C2001-Q4_ramp.png]
Odpowiedz
To jest polsko-języczne forum, więc wypadało by pisać w po polsku, zwłaszcza że w profilu stoi jak byk, że posługujesz się tym językiem.
Odpowiedz
a mi tam akurat jezyk angielski nie przeszkadza w kontemplacji owych fotek
Odpowiedz
a czy to było do Ciebie?
Odpowiedz
nie skadze - pozwalam sobie tylko wypowiedziec swe zdanie ktore sadze ze powinno byc stawiane na rowni z Panskim. I tyle. pozdrawiam
Odpowiedz
(14.08.04, 12:57)lemarc link napisał(a):To jest polsko-języczne forum, więc wypadało by pisać w po polsku, zwłaszcza że w profilu stoi jak byk, że posługujesz się tym językiem.

Panie Leszku,

Kolega jak do nas zawitał to się przedstawił i napisał, że jest w stanie czytać po polsku ale niestety nie za bardzo potrafi pisać w naszy językuhttp://astro4u.net/yabbse/index.php?boar...7#msg57047 Jeśli jest taka potrzeba znajdą się chętni do tłumeczenia, np. ja mogę to zrobić, tylko trzeba to wyraźnie napisać. Szkoda byłoby dyskwalifikować kogoś takiego jak doctorandrey tylko dlatego, że nie potrafi pisać po polsku.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Tego nie wiedziałem, bo nie czytam wszystkiego i w związku z tym cofam moje pretensje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości