Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apollo 11. Coś nowego.
Ale z nas ciemniaki ;D
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
(01.09.04, 16:26)Krzysiek27 link napisał(a):[quote author=kanarkusmaximus link=board=10;threadid=3786;start=0#msg58671 date=1092133547]
z Vikingiem to sluze fotka - http://fun.from.berdyczow.org/2003-04-30...desert.jpg
Wydaje mi się, że zdjęcie tego żołnierz zostało wklejone to tego obrazu. Myślę, że to widać.
[/quote]

Big Grin E tam, jakie wklejone zdjecie. To jest oryginał chłopie! Przecież to widać! A poza tym to ty niegdy nie słyszałeś o ladowaniu ludzi na marsie ??? Z choinki sie urwałeś czy co?! ;D
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
A może to też jest zmontowane? :Smile

[Obrazek: Uncle_Sams_on_Mars.jpg]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Witam,

to zdjęcie już kiedyś widziałem...
Teraz wiadomo, dlaczego ta wielka (ponad 20000 piks. długości) panorama ze Spirita obejmuje tylko 359 stopni, a nie 360 ;D ;D

Hermes
Odpowiedz
(01.09.04, 19:48)Bartolo link napisał(a):A może to też jest zmontowane? :Smile
Z tym zdjeciem to jest wieksze prawdopodobienstwo ze zmontowane bo jakims dziwnym trafem amerykanska sonda trafila w okolice MC Donalda - co nawet na Ziemi bylo by trudne. Nie, nie przecze ze na Marsie brak MC Donaldow, ale wydaje mi sie ze mamy tu do czynienia z kryptoreklama - mianowicie taka ze MC Doghnout Tongue zasponsorowal nieco w Spirycie i Opposiu - i zachcieli wzamian reklamy!!
Odpowiedz
Widać, że prace przygotowawcze do przylotu pierwszej załogowej misji na Marsa już trwają... Wink McDonald już jest, jeszcze tylko bar "Heinekena" i jakiś supermarkecik co by nasi kosmonauci się nie nudzili w niedziele i będzie git! 8)
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
... i konieczne tam musi być biedronka.
Odpowiedz
(03.09.04, 19:02)Bartolo link napisał(a):... i konieczne tam musi być biedronka.
... ale tylko w polskiej strefie stabilizacyjnej - niedaleko Camp Cydonia Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości