Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zestaw okularów Celestrona w ofercie Deltaoptical.pl
Jestem niestety jeszcze niepełnoletni.Więc trudno mi będzie wybrać numer do Czech, dogadać się po czesku (wszak jest podobny), no i zamówić np. lantana zooma 8-24.

PSSadGdzie są te "Rozmówki Czeskie"?) :Smile
Odpowiedz
Nie martw się. Też kombinuję lantana z Czech. Na Dalekohledach spoko rozmawiaja po angielsku (przynajmniej na maila, ale telefonem pewnie tez).
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz
Ja się nie martwię, ja się wściekam. Powinni umieć mówić po polsku, można go się nauczyć bardzo szybko z czeskiego punktu widzenia. Wink
Odpowiedz
Dobra, ostatnie pytanie: wracając do tych okularów Plossla, to czy są gdzieś jakieś recenzje/opinie na temat tych okularków? ???
Odpowiedz
No i z zestawu z piecioma okularami i paroma innymi gadzetami dotarlismy szczesliwie do pojedynczych okularow za 200 euro Wink Ale tak juz czesto bywa. Jednak opinie i podpowiedzi z forum bardzo cenne. Dziekuje. Sam, mimo braku doswiadczenia, mialem watpliwosci co do okularow krotkoogniskowych i komfortu ich uzywania. Mysle, ze jednak poprzestane na poczatkek na dwoch okularach np. 32 i 15mm a potem zobacze co robic dalej.
Odpowiedz
(02.07.04, 21:57)Matias link napisał(a): Dobra, ostatnie pytanie: wracając do tych okularów Plossla, to czy są gdzieś jakieś recenzje/opinie na temat tych okularków? ???
Jakby kogoś to jeszcze interesowało to recenzja tu: http://www.cloudynights.com/lab/eyepieces/eps.pdf

Krzysiek
Odpowiedz
(02.07.04, 21:57)Matias link napisał(a): Dobra, ostatnie pytanie: wracając do tych okularów Plossla, to czy są gdzieś jakieś recenzje/opinie na temat tych okularków? ???

Bardzo dobry jest Plossl Vixen 20mm w DO, polecam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości