Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HEQ-5...
Cieszy mnie to ze nie tylko ja zauwazylem obsesje kolegi...
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
No, gdybyś to wziął i do siebie to już by stanowiło znaczący postęp w tej jałowej dyskusji a tak utknęliście w martwym punkcie, koledzy, dajcie spokój ;D ;D ;D
Odpowiedz
Ja osobiscie juz dawno dalem na luz, niestety Domek wyszukuje na sile czegos zlego w kazdej z moich wypowiedzi...

Basta...

albo EOT...

Czekam na konkretne wypowiedzi, Janusz prosze wypowiedz sie na temat Smile
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Poczytaj odpowiedzi i rady na Astro-forum w identycznym założonym tam przez Ciebie temacie, nie będę się powtarzał bo i po co, masz swoje zdanie, zrobisz jak chcesz i kupisz jak chcesz i u kogo chcesz a że będzie źle to już tylko twój własny wybór, merytorycznie rzecz biorąc to jest oględna definicja głupoty, czyli wiedzieć o czymś a z tej wiedzy nie skorzystać 8)
Odpowiedz
Rozumie ze jako nastepny z moich wrogow, pominales istotne informacje ktore w tym topicu wystepuja a na astro-forum ich brak, jedynie po to aby sobie ulzyc...
Odpowiedz
Andee ty naprawdę nie kumasz, że następnym twoim wrogiem będzie... HEQ-5 ? Smile

W czechach na HEQ-5 sprzedają nawet Tała 100RS jako komfortowe rozwiązanie. A ty chcesz wrzucić tam 3x tyle kg i mieć montaż do foto... :Smile
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
Jeśli porady innych uważasz za atak personalny to stary minąłeś się z powołaniem powinieneś zostać politykiem, o przepraszam politykierem, po polityk to jednak zawód choć wredny.

Ps. Gdybym był twoim wrogiem jak błędnie rozumujesz to nie zabierałbym zdania w tej kwesti i pozwolił Ci utopić kasę w nieodpowiedni montaż, opamiętaj się człowieku bo palisz za sobą wszelkie mosty :o
Odpowiedz
Nie mam tego typu aspiracji, a jezeli sadzicie ze spieranie sie z Wami to palenie mostow... to ja gratuluje uznawania sie za fundamenty tego forum... hipokryzja i cynizm, macie szczescie ze Lepper dojdzie (mam nadzieje ze jednak nie) do wladzy w tym kraju...
Odpowiedz
dziękuję za odpowiedź na mój post. Smile

idę się zastanowić nad sensem swojego życia :-*
Lornetka 7x50 TENTO, Orion SkyView PRO 127mm Mak okurarki... www.mcarti.prv.pl *** NIENAWIDZE LINUKSÓW ***
Odpowiedz
(31.03.04, 20:09)McArti link napisał(a):W czechach na HEQ-5 sprzedają nawet Tała 100RS jako komfortowe rozwiązanie. A ty chcesz wrzucić tam 3x tyle kg i mieć montaż do foto... :Smile

Oni mają a my nie :'( :'( :'( Też cem samą rurę!!!
NPZ Tal 100RSMT (4" F10 Achro), Ortho 7mm, fylterki planetarne, plusle, Tento 7x35 cdev@stop.spaam.teleskopy.pl www.gronki.teleskopy.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości