Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do praktyków pytanie.
Żeby nie tracić czasu na poszukiwanie, mam pytanie do<br>tych z was którzy fotografujecie planety webcamami.<br>Czy używacie tych przerobionych modeli na długie czasy,<br>i czy pracują one w tym trybie, czy normalnym.  Ja mam<br>nie przerobionego Logitecha, ale on nie nie jest zbyt<br>czuły na duże powiększenia. Mogę regulować funkcją<br>gain, ale nie jest to płynna regulacja, tylko skokowa.<br>Na ile można regulować parametry naświetlania w kamerce prerobionej na długie czsy. Nie irytujcie się, <br>bo wiem że temat był maglowany wielokrotnie. ale ja<br>stoję przed koniecznością zakupu dodatkowej, przrobionej kamerki, gdyby okazało sie że ta sobie nie<br>poradzi.
Odpowiedz
Software do Vesty nawet tej nie przerobionej pozwala na płynne zmienianie stopnia wzmocnienia co czyniliśmy z Turem przy fotkach planet !!!
Odpowiedz
Do planet nie jest potrzebna przerobiona kamerka, wystarczy zwykła. Polecam Ci ToUcama, bo w Veście obraz jest brązowawy i tarcze planet są mniejsze niż w ToUcamie.<br>Pozdr
Odpowiedz
Dzięki, o to mi chodziło.
Odpowiedz
lemarc!<br>Posiadam ToUcam Philips i widziałem obrazy dawane przez Westę. Potwierdzam  słowa Małka.<br>
Odpowiedz
Witam<br>Od siebie dodam jeszcze, ze ToUcam ma możliwość ręcznego ustawienia kolorów (czerwony i niebieski), a Vesta tego nie ma.
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości