Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Składany Dobsiak
zawsze to o polowe tube mozna skrocic

http://www201.pair.com/resource/astro.ht...aging.html

[Obrazek: cpt.and.base.jpg]
Odpowiedz
Kod:
Link fajny ale ceny to gościu ładne wywalił za te składaki

Ceny i owszem są.... ale marka lustra mówi sama za siebie. Dobsy z lustrami Zambutto nazywane są "apo killerami" . Potrafią być na rynku wtórnym droższe niż na pierwotnym. U nas w kraju dużo jest newtonów ale nie słyszałem by ktoś miał telepa z lustrem tej klasy.
Odpowiedz
O :o nie wiedziałem że Ty obserwujesz marką bo ja obserwuję zazwyczaj teleskopem ;D
Odpowiedz
(04.03.04, 19:43)Janusz_ P. link napisał(a):O :o nie wiedziałem że Ty obserwujesz marką bo ja obserwuję zazwyczaj teleskopem ;D

W rzeczy samej "my precious", dlatego w przyszlosci zmieniajac sprzet na pewno nie kupie Astrokraka... tylko jakis teleskop... 8)
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
No cóż u nas w kraju jak widać też snobów nie brakuje ;D ;D ;D
Odpowiedz
Taaak, zwlaszcza krakowskich... powiem Ci tak drogi Januszu, jeszcze niedawno zajmowalem sie wyczynowo MTB, zaczalem skromnie od firmowego aczkolwiek napewno nie wyczynowego sprzetu, w miare zdobywania doswiadczenia i szlifow, zajechalem na smierc kilka niezluch rowerow by wreszcie wyladowac na mniej wiecej F1 jezeli chodzi o rowery MTB XC.

Z jednego tylko powodu, dobieralem sprzet pod wlasne wymagania, i mozliwosci swego organizmu, nie bralem odrazu sprzetu z najwyzszej polki, po pierwsze nie ma to sensu, po drugie sprzet ten jest wyjatkowo drogi. Zabawe skonczylem na sprzecie na ktorym jezdzi zawodowa ekipa Francji XC, i tak jak wspominalem jedynie z tego powodu ze wiedzialem iz wiecej juz nie osiagne. Teraz jezdze skromnym Geantem za niewiele ponad 1000zl, rekreacyjnie... ;D
[...] i rozumiesz chlopcze, nie mozesz mowic ze rozumiesz ze nic nie rozumiesz... Intes MAK 6", Zeiss 80/1200, Canon 350d, 2x statyw Zeiss, EQ5 w drodze do GOTO i gudingu...
Odpowiedz
Wiesz.... nie za bardzo interesują nas twoje osiągnięcia rowerowe na tym forum a już szczególnie w dziale sprzętowym, więc albo pisz na tamat albo zapraszam do Hyde parku, tam możesz się rozpisywać na dowolne tematy ;D ;D ;D
Odpowiedz
To tak samo jak z duza grupa osob ktora Twoje wypowiedzi rowniez nie interesuja... ;D, bo z gory wiedza co na piszesz, dlaczego... tego typu komentarze moge sam dla Ciebie pisac, tak bardzo przewidywalny jestes...
Odpowiedz
Cytat:O nie wiedziałem że Ty obserwujesz marką bo ja obserwuję zazwyczaj teleskopem

Januszku.... nie zrozumiałeś.....
Żeby Cię oświecić chciałem Ci tylko zwrócić uwagę na to, że sam wielokrotnie twierdziłeś, zę cena jest wprost proporcjonalna do jakości a już napewno ta ostatnia ma niebagatelny wpływ na tę pierwszą... I tylko tyle.
Bardzo mi przykro, że Twoje teleskopy nie osiągają takich cen jak te podane w linku ale to już nie moja wina...
Odpowiedz
Janusz a tak odrywajac cie od dyskusji. Co mozesz powiedziec o twoich najwiekszych Dob'ach ? Pochwal sie moze skad bierzesz do nich lustra, jakie maja parametry, ile juz ich wyprodukowales i jak sie ma ich jakosć do w/w luster Zambuto.

kurcze - z taka łatwościa przychodzi ci krytykowć konkurencję, której podejrzewam, że do pięt nie dorastasz.
Z taką łatwością przychodzi Ci ich klientow wyzywać od snobów!
Wszystko wyrażać z taką kpiną i narcyzmem jakby świata ponad czubkiem twojego nosa nie było.

Janusz bój się Boga ! - za kogo ty sie masz człowieku ?!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości