Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISS na tle Księżyca !
Cytat:Bartolo, niedość że fotki Ci wychodzą niezłe to jeszcze rysunki umiesz robić :o.<br>
<br><br>no wiesz Togal - to jest stack 1021 rysunków odręcznych (tj. myszkowych) - wyostrzanie za pomocą wavelet, poprawiony kontrast i balans kolorów
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Gratuluje rysunku w standardzie ISO 9001<br><br>Smile
Pozdrawiam, Piotr 29° 20' 48&quot; N, 48° 05' 26&quot; E LX200 10&quot; + ETX90 OTA + SW 100ED + LXD55 + wiadro okularkow; Canon 300D; ...
Odpowiedz
chyba się przerzucę z fotografowania na rysowanie... Wink<br><br>Po co czekać do siódmego...<br><br>[Obrazek: merkury.png]
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
ale dajesz czadu Bartolo  Wink<br>poproszę M31 ale pamiętaj - wypas<br>Bartosz
Pozdrawiam, Bartosz Leszno&nbsp; 51° 50'&nbsp; , 16° 33'
Odpowiedz
deepy są trudne... niestety nie mam takego "obiektywu" żeby dobrze chwycić M31. Mam nadzieję, że M51 Cię zadowoli...<br><br>[Obrazek: m51.png]
Odpowiedz
Bartolo,<br>nie marnuj talentu.<br>Rysunki są rewelacyjne.<br>Modern Art.<br>Poprosimy cały Katalog "M"
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Cytat:chyba się przerzucę z fotografowania na rysowanie... Wink<br><br>Po co czekać do siódmego...
<br><br>Ja też spróbowałem swoich sił w rysunku i moja wizja na 07.05.2003 godz. 08:12 UTC jest taka:<br><br>[Obrazek: mercury_sun.jpg]<br><br>Jest to stack z 4 rysunków, każdy po 1/150 sekundy. Wink<br><br>Twoje niby bardziej kolorowe, ale czy nie przekolorowane to zobaczymy Wink<br><br>[Obrazek: merkury.png]<br><br>
Odpowiedz
Togal nie kracz bo jak wykraczesz chmurwy to cie utłukę wracając z Warszawki na Częstochowę z pokazu przejścia Merkurego na dachu Muzeum Techniki w Pałacu Kultury, ma być pokaz medialny na żywo i telewizja, zobaczymy jak się spiszą na żywo przy takim zjawisku ???  Tongue :-[ >Sad
Odpowiedz
Janusz, ja nic nie kraczę. Się dopiero rysunku uczę! Tak mi wyszło. Do 7 maja moze się poprawię ;D<br>Opieraj się na rysunku Bartolo, bo widać rękę mistrza ;D<br><br>Pokaz medialny na żywo? Na jakim kanale? Bo nie wszystkie opłaciłem!
Odpowiedz
Ponoć ma być operator z telewizji publicznej ale to wszystko pewnie zależy od pogody jak sądzę ???<br>Na razie wiem ze jestem tam zaproszony do prowadzenai pokazu i że ma być Telewizja z transmisją, zapewne wiele szumu i w dzienniku pokażą potem 5 sekundowy spot z tego abstrakcyjnego i nie politycznego dla nich zjawiska  ??? ??? ???
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości