Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słońce i Jowisz 20.04.2003
Ostatnie dni nie było pogody więc nadrabiam zaległości.

[Obrazek: slonce20042003.jpg]

[Obrazek: jowisz20042003.jpg]

Jak Wam się podoba ten Jowisz?
Dostępna jest też króciutka animacja (70kb) pod adresem: http://www.astronomia.net.pl/kubamalecki...003ani.gif
Pozdrav
Małek
Odpowiedz
Jak na 90 mm super ! Słoneczko też niczego sobie  Smile
Odpowiedz
Jak na te fi, to Jowisz bardzo dobry.
Odpowiedz
<br><br>       Hej Malek!!<br><br><br>  Czy to zdjęcie śłońca jest obrabiane jakoś czy to "zywa klatka"  ??<br><br>   Moje Słońce na ektanie kompa jest jakoś mniej ostreSad(<br>                    <br>                                                                             Pozdrowiena świąteczne  <br>                                          hanysiak<br>
Odpowiedz
Fotki super i animacja tez !!!
Odpowiedz
Fotki super i animacja tez !!!
Odpowiedz
Piotrek<br>Powtarzasz się Wink Smile<br>Małek - lepszy teleskop w Twoich rękach może być już niebezpieczny - brawo, brawo<br>
Odpowiedz
Małek kurcze jak Ty to robisz tym ETX'em? Przecież ja  mam ponoć lepszy sprzęt - MTO!!! A Jowisz taki zdechły mi wychodzi >Sad Wink.

A Słoneczko dziś pstrykałem i takie coś wyszło:

[Obrazek: sun21-05-03.jpg]
Odpowiedz
Togal nie marudź bardzo ładne Twoje słoneczko!
Oskar
Odpowiedz
Dzięki Oskar. Ze Słoneczka jestem nawet zadowolony ale ten cholerny Jowisz jakiś taki niewyraźny! >Sad<br>[Obrazek: Jupiter7404.JPG]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości