Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Montaz Takahashi
Wrzucilem na teleskopy.pl i na gielde na siostrzanym forum ogloszenie dotyczace mojego montazu EM100 - po prostu sprzedaje!

Wrzucilem tez na gielde w UK i juz mam kilku zainteresowanych a wolalbym zostawic ten sprzet w karju (bo juz przeszedl przez cla i odprawy ;-).

Montaz EM100, nosnosc 11kg foto/CCD / 14kg visual, z napedem, GOTO i roznymi bajerami. Wiecej info na forum siostrzanym.

Sprzet 100% sprawny a jak prowadzi - widac na zdjeciach.

Cena 2.500 Euro

Jezeli ktos bylby powaznie zainteresownay, prosze na priva newastro@newastro.pl.

Moze Przemas pod swojego TECa?

Pozdrawiam,

Pawel

PS Przemku jak ksiazka bo zagladam co jakis czas do ksiegarni ale nie widze...
Odpowiedz
PTL oglądałem Twoją stronę i muszę przyznać, że zdjęcia są fantastyczne, to zdecydowanie astrofotografia na najwyższym poziomie !
Serdecznie gratuluje !

Co do montażu, ekhmmm no marzenie, niestety w tej chwili poza moim budżetem na ten cel...

Pozdrawiam !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Pawel a mozna wiedziec jaki sprzet teraz masz na oku ?
Odpowiedz
Zamierzam studiowac japonska sztuke kontemplacji wszechswiata...

:-)

A tak na powaznie - trafilem po dobrej cenie wyzszy model.

Z EM100 i tak bym z czasem wyrosl wiec zdecydowalem sie na EM200 - ktory mysle ze jest najlepszym polaczeniem nosnosci, stabilnosci i przenosnosci - co dla mnie jest wazne.

Nie planuje teleskopu tak duzego zeby go EM200 (18kg) nie poniosl a poza tym do moich zabaw z CCD i tak duzy teleskop jest niepotrzebny.

Jezeli chcialbym kiedys cos baardzo duzego to tylko duzy skladany Dob z DSC do zabaw wizualnych.

Pozdrawiam,

Pawel
Odpowiedz
Cytat:po prostu sprzedaje!

Zamienie za dopłatą ;D Mój też ma napędy :Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości