Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christmas Tree i okolice
Witam,

Nie mam pojęcia kiedy znów będę mógł fotografować ten obiekt, więc na szybko zabrałem się za 4 klatki
Lum 7,5min R 5min G 5min B 5min, nie miałem czasu robić darków, więc tylko 1 dark do Lum i 1 dark do RGB.
Jestem nieco oszołomiony efektem, a Wy ?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Spytam w ten sposób-gdzie Ty masz takie niebo i kiedy mogę do Ciebie przyjechać?

Odpowiedz
Niebo nie jest złe (jak widać), południowa Wielkopolska, zapraszamy Smile.
Odpowiedz
Póki co wersja końcowa L 12x7,5min + RGB 20x5min razem 190min.

Odpowiedz
(09.03.15, 23:21)napoleon link napisał(a): Póki co wersja końcowa L 12x7,5min + RGB 20x5min razem 190min.

Świetne!!!

Odpowiedz
bardzo fajne, popraw tylko tyć kolorystykę. Po mojemu niebieski kanał jest zbyt wysycony tak samo jak magentowy kolor mgławicy Ha.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Bardzo, ale to bardzo mi się podoba  ;D
Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz
HaLRGB

Odpowiedz
Ze względu na istniejące ograniczenia wielkości pliku na forum
bonusowo 100% crop fragmentu zawierającego kompleks mgławic IC 446, LDN 1607, LDN1606, vdB 76, IC 447, vdB 78, B37 i wiele innych...

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości