Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NGC891 i inne ostatnie moje zdjęcia
Witam.
Wrzucam zdjęcia,które wykonałem w tym tygodniu w fatalną pogodę. Mgła i chmury dały się we znaki,ale nawet przy takiej pogodzie wolę posiedzieć ze sprzętem w ogrodzie,niż oglądać głupkowate seriale w tv  ;D Tymi zdjęciami kończę pewien etap astrofotografii i rezygnuje z Canona. Trzeba się przesiąść na coś lepszego  Wink

NGC 891 - Newton10",MPCC MkIII,Canon 350Dmod,UHC-S - 22x300sek.ISO800

IC 5146 - Newton10",MPCC MkIII,Canon 350Dmod,UHC-S - 15x300sek. ISO800

NGC 7008 - Newton10",MPCC MkIII,Canon 350Dmod,UHC-S - 15x180sek. ISO800

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Patryk idziesz jak burza z tymi zdjęciami. Gratuluje!
Marcin
Odpowiedz
Gratuluję decyzji wybierasz kamerę mono czy kolor?
Odpowiedz
Zdecydowanie mono - ST2000XM. Już wisi w wyciągu  Big Grin

Odpowiedz
No to czekamy.
Odpowiedz
(19.08.13, 20:36)Patrix link napisał(a): Zdecydowanie mono - ST2000XM. Już wisi w wyciągu  Big Grin
Mam nadzieję, że opiszesz swoje odczucia w kontekście przejścia z Canona. Sam jestem ciekaw Twoich bezpośrednich porównań.
Marcin
Odpowiedz
(20.08.13, 10:37)simarik link napisał(a): Mam nadzieję, że opiszesz swoje odczucia w kontekście przejścia z Canona. Sam jestem ciekaw Twoich bezpośrednich porównań.

Jak tylko zbiorę jakiś materiał,to skrobnę parę zdań. Sam jestem ciekawy,dlatego muszę zrobić obiekt,który był palony przezemnie Canonem.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości