Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOCNY OBSERWATOR - filmowa instrukcja programu
http://www.youtube.com/watch?v=DMg1NlLdNEE

Zapraszam do obejrzenia i posłuchania o możliwościach programu.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Do końca jeszcze nie obejrzałem, bo w pracy jestem, ale warto było filmik zrobić. Już zauważyłem, mimo, że wydawało mi się, że znam program, że pewne rzeczy są, o których nie wiedziałem.
Link do filmiku powinien być dostępny z poziomu programu teraz.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
(05.10.12, 07:39)Alferek link napisał(a): Do końca jeszcze nie obejrzałem, bo w pracy jestem, ale warto było filmik zrobić. Już zauważyłem, mimo, że wydawało mi się, że znam program, że pewne rzeczy są, o których nie wiedziałem.
Link do filmiku powinien być dostępny z poziomu programu teraz.

Dobry pomysł Smile  Dziękuję.
Wkrótce realizacja.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Link do instrukcji zrealizowany.
Wersja 3.01 posiada także wpisane elementy komety Hergenrother.

Edytując plik: LINKS2.TXT mozesz wstawić własne użyteczne linki.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wersja 3.03 jest już gotowa. W programie możemy obejrzeć zdjęcia każdego obiektu z katalogu Messiera i kilkudziesięciu z katalogu NGC. Będę systematycznie uzupełniał fotki.
Prócz tego jeszcze zmiany kosmetyczne.

[Obrazek: no_303.jpg]
Odpowiedz
Polecam wersję 3.04, gdzie zaczynam wstawiać także zdjęcia w szerszym ujęciu.
Odpowiedz
I mamy znowu do pobrania pełna wersję NO 3.05
Od dziś mamy w programie już osiem katalogów obiektów mgławicowych i gwiazdowych !!

1. Messier
2. NGC
3. IC
4. Caldwell
5. Collinder
6. Melotte
7. Palomar
8. Ciemne Mgławice

że nie wspomnę już o asteryzmach.

Zapraszam do pobrania pełnej wersji 3.05 Jest już na serwerze.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości