Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocny Obserwator - tutaj mamy swoje forum
Jak napisałem należy sprawdzić czy update działa od danej wersji.
Uprzejmie donoszę, że aktualny update działa tylko i wyłącznie od wersji 3.06, więc najlepiej ściągnąć całą wersję.

Które pliki przegrać sobie, aby kolejna aktualizacja nie psuła naszych zmian opisałem w plikach README i INFO w katalogu głównym programu.

Generalnie najlepiej przysłać do mnie swoje współrzędne to wrzucę je na stałe razem z opracowanym horyzontem i bedzie na zawsze w programie.

Co do chmurek program miał być docelowo na Nocne Obserwacje czarne tło czerwone litery.
Ponieważ chmurki na żółtym tel w nocy oślepiałyby, więc ta opcja została wykluczona w programie. Jest tylko podpowiedź w górnej belce.

TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Odp: Nocny Obserwator - tutaj mamy swoje forum - przez Janusz_Wiland - 29.10.12, 20:49

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości