Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ATM] "BOBSON" - Newton 10". Konstrukcja
(24.01.11, 22:06)Predator link napisał(a):Krawędzie będą albo oklejane albo pomaluje je sprejem. jeszcze zobaczę. Szpachla może się kruszyć, więc odpada. Wink To jest już kosmetyka.

No chyba sobie żartujesz? chyba nie wiesz jak goła płyta wiórowa farbę pije a jeszcze tak rzadkiej konsystencji jak ze spreja
Odpowiedz
3 warstwy raczej powinny wystarczyć.
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
(24.01.11, 23:55)Predator link napisał(a):3 warstwy raczej powinny wystarczyć.

Ze spreja? nie ma opcji Tongue
Odpowiedz
Tak więc, chyba najlepsza opcja to szpachla. Tongue
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
Nie ma już zdjęć mojego dobsona w pierwszej wersji,ale drgał  jak galareta.Może jeszcze będą w aparacie,to postaram się je wstawić.Ale na prawdę wszystko wyjdzie w praniu.Bo ta dolna część płyt może być nawet ażurowa,ale tylko do wysokości zastrzału.
Odpowiedz
Płytę od czoła najlepiej szpachlować. Okleina będzie się przy byle zaczepieniu odklejać. Za to pomalować to się prawie nie da. Pije jak nie wiem, ile byś tej farby nie nalał to i tak za mało będzie. Możesz pomalować raz tak żeby tylko zagruntować i następnie poszpachlować, taka metoda u mnie się najlepiej sprawdziła.
Ps. Z czego zamierzasz zrobić tubę? Papier czy blacha zwijana?
Ps2. Szkoda że nie mogę tu wątku założyć, bo właśnie powstaje w moim garażu tubka 13"
ATM 13" Refraktorek 80/900, Tento 7x50, Kilka ES-ów, scopos 30 i para oczu.
Odpowiedz
(25.01.11, 08:49)j83k link napisał(a):Ps2. Szkoda że nie mogę tu wątku założyć, bo właśnie powstaje w moim garażu tubka 13"
A dlaczego nie możesz założyć wątku tutaj?,przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Wink

Przepraszam za offa.
Odpowiedz
(25.01.11, 08:49)j83k link napisał(a):Ps. Z czego zamierzasz zrobić tubę? Papier czy blacha zwijana?

Tuleja kartonowa. Wink
Odpowiedz
Szalunkowa rozumiem? To jest przy tym trochę zajęcia... Ma ona wysoki współczynnik upierdliwości. W mojej nie dało się oderwać w całości tej woskowanej warstwy, co chwila się rozdzierała..
ATM 13" Refraktorek 80/900, Tento 7x50, Kilka ES-ów, scopos 30 i para oczu.
Odpowiedz
Nie do końca szalunkowa. Smile Zamawiana w fabryce, na życzenie bez woskowanej warstwy. Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości