Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czyszczenie działu.
Witam. Takie małe ogłoszenie.

Ponieważ jest tu dosyć dużo różnych wątków, niektóre stare bez żadnej odpowiedzi, albo nic nie wnoszące w temat więc będą usunięte. Tak samo w miarę możliwości i czasu będę usuwał wypowiedzi które nic nowego nie wnoszą w poruszane tematy.

Edit. Dlatego też i takie tematy z nieaktualnymi linkami, zdjęciami też są usuwane.  Smile
ATM 13" Refraktorek 80/900, Tento 7x50, Kilka ES-ów, scopos 30 i para oczu.
Odpowiedz
Mnie najbardziej przeszkadza to, że w starszych tematach często brakuje fotografii, które niejednokrotnie obrazują cały sens wypowiedzi, szczególnie w dziale ATM  >Sad Niestety często się z tym spotykam przeglądając archiwalne posty
Odpowiedz
Po zmianie wyglądu forum,mam problem z zamieszczaniem foto.Czy muszę najpierw zamieścić foto w galerii?

Mod. Sam dokładnie nie wiem ;D W Pomocy jest opisane i wychodzi na to że trzeba najpierw zdjęcie umieścić na jakimś serwerze.
Meade Light Bridge 10''Deluxe, okulary-Meade 26mm. 2''., Sky-Watcher 17mm.2'', Soligor 5.2mm.1.25'', Barlowa 2X / 2'' Lornetka Olympus 10x50 DPSI
Odpowiedz
(06.12.10, 23:42)wanderer link napisał(a):Mnie najbardziej przeszkadza to, że w starszych tematach często brakuje fotografii, które niejednokrotnie obrazują cały sens wypowiedzi, szczególnie w dziale ATM  >Sad Niestety często się z tym spotykam przeglądając archiwalne posty

Tu się zgadzam , brak fotek jest denerwujący  ??? szczególnie jak chodzi o sprawy sprzętowe jak nie da się wszystkiego opisać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości