Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt SelFly
Dzień Dobry !
Może na początek
http://pryzmat.pwr.wroc.pl/Pryzmat_197/197samolot.html
dr Jarosława Hajduka .
Polecam warsztaty w Bezmiechowej  .
Odpowiedz
Dzisiaj o 19 w TVN Fakty usłyszycie (i zobaczycie) o naszym projekcie Smile
Odpowiedz
(24.02.10, 10:11)fasola link napisał(a): Dzisiaj o 19 w TVN Fakty usłyszycie (i zobaczycie) o naszym projekcie Smile

No pięknie Smile
Może znajdzie się w ten sposób dodatkowy sponsor? Wink

Tak czy siak - brawo Smile
Odpowiedz
Całkiem przypadkiem widziałem dzisiaj Fakty, i Was - genialna reklama!  Smile
Byłem w szoku, że poświecili aż tak sporo czasu..

Załączyli również parę ciekawych ujęć - ze startu Aresa I czy dokowania Sojuza do ISS, to im chyba jednak wyszło, bo na celu mieli porównać te rządowe projekty o wartości miliardów do Waszego Selfly za kilka tysięcy. Jeszcze raz gratulacje, że udało się Wam wbić w reportaż Wink Troszkę podkolorowali z tą 'krawędzią kosmosu' na 30 kilometrach, no ale jakby nie było efekt całkiem ciekawy wyszedł..

Fasola - to Ty lutowałeś tam te kabelki?  ;D
Odpowiedz
Szkoda, że w 'krajach zamorskich' nie można oglądać TVN. Tak czy inaczej Fasolo - gratulacje! Smile
Odpowiedz
Dzięki Smile

(24.02.10, 19:36)Matias link napisał(a): Fasola - to Ty lutowałeś tam te kabelki?  ;D
Nie lutowałem, to był miernik Tongue. Btw. jeśli się przyjrzeliście - w tle, na drzwiach jest Astrokalendarz 2010.
Odpowiedz
(24.02.10, 20:27)fasola link napisał(a): Nie lutowałem, to był miernik Tongue. Btw. jeśli się przyjrzeliście - w tle, na drzwiach jest Astrokalendarz 2010.

Kurczę - możliwe, tak szybko dawali różne obrazy, a ja byłem pochłonięty tym co reporter gadał Smile

Tak baj de łej - znałeś swoje dotychczasowe statystyki odwiedzin i popularności Waszej stronki? Ciekawi mnie czy zmienią się te charakterystyki na przestrzeni najbliższych godzin/dni !  Smile
Odpowiedz
Heh, to jest niemal pewne. Ten wielki ruch tutaj z rekordem 1330 to przecież efekt rozmowy na temat Perseidów w tv Wink
Ja niestety nie widziałem, poszukam później wersji online.
Odpowiedz
Jest i w necie: http://www.tvn24.pl/28377,1644878,0,1,dr...omosc.html

(24.02.10, 20:50)Matias link napisał(a): Tak baj de łej - znałeś swoje dotychczasowe statystyki odwiedzin i popularności Waszej stronki? Ciekawi mnie czy zmienią się te charakterystyki na przestrzeni najbliższych godzin/dni !  Smile
Przedwczoraj 70 odwiedzin, wczoraj 2300 (po artykule z TVN), a dzisiaj - dwie godziny po reportażu - 1100.
Odpowiedz
OK, nadrobiłem Wink
Całkiem sporo i pozytywnie opisali.

Hyhy, a o astro4u zapomnieliście w wywiadzie?  Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości