Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Master Mind w wersji 8.6
Te trzy dwójki, które mi się przytrafiły wygladały tak:

[Obrazek: mmssw22.png]

[Obrazek: mmssw23.png]

[Obrazek: mmssw25.png]
Odpowiedz
Stasiu, prócz logicznego myślenia, miałeś w tych dwójkach sporo fartu Smile
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
(06.03.07, 07:15)Janusz_Wiland link napisał(a):Stasiu, prócz logicznego myślenia, miałeś w tych dwójkach sporo fartu Smile

Miałem sporo fartu w tym tylko, że komputer takie układy wylosował.
W zastosowanej przeze mnie metodzie (ustawianie w pierwszym wierszu zawsze pierwszych czterech kółek, uzupełnnianie brakujących, cykliczne permutacje) rozwiązania w podanych przykładach musiały pojawić się w drugim wierszu i to bez logicznego myślenia.  Wink
Odpowiedz
Stasiu, sugerujesz, że zmienna losowa nie generuje najlepiej kolorów do odgadnięcia?  W takim razie będe musiał pomyśleć nad polepszeniem losowości funkcji RANDOM.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
(06.03.07, 20:00)Janusz_Wiland link napisał(a):Stasiu, sugerujesz, że zmienna losowa nie generuje najlepiej kolorów do odgadnięcia?  W takim razie będe musiał pomyśleć nad polepszeniem losowości funkcji RANDOM.

Nie sugeruję. To, że trafiły się akurat trzy dwójki w jednej serii było mało prawdopodobne ale możliwe. Akurat dobrze trafiły pod moją metodę rozgrywania. Możliwa jest też przecież jedynka choć mnie jeszcze się nie przytrałiła. ;D
Odpowiedz
Kiedyś zdarzyło mi się takie rozdanie:

[Obrazek: mmssw4.png]

Dlaczego zgadłem dopiero za 5-tym razem? Dlatego, że w pierwszym wierszu zielone kółko jest na ostatniej pozycji.  Wink
Odpowiedz
(06.03.07, 07:15)Janusz_Wiland link napisał(a):Stasiu, prócz logicznego myślenia, miałeś w tych dwójkach sporo fartu Smile

A mówi Ci coś taki tekst: "To niemożliwe. Cud! Graj w LOTTO!" ;D
Odpowiedz
Udało mi się jeszcze nieco poprawić mój rekord. Wynosi on teraz 3.7.  Wink
Odpowiedz
Oj Stasiu, a jakbyś nie miał tej jednej "Szóstki" to byś miał dopiero rekord !!!
Gratuluję tych 3.70 i całej Twojej TOP 5 listy !!! Smile
Odpowiedz
Odświeżam wątek.

Wczoraj zdarzyła mi się taka sympatyczna rozgrywka:

[Obrazek: mmssw79.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości