Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonda 2, "sezon" trzeci
Od 5 marca 2017 w TVP2 trzeci sezon Sondy2

http://sonda.tvp.pl/28954653/sonda-2-nowe-odcinki-od-5-marca

Kto chce, może oglądać.
Jak ktoś będzie oglądać, to proszę o podzielenie się uwagami.
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
(04.03.17, 21:51)Radek68 napisał(a): Od 5 marca 2017 w TVP2 trzeci sezon Sondy2

http://sonda.tvp.pl/28954653/sonda-2-nowe-odcinki-od-5-marca

Kto chce, może oglądać.
Jak ktoś będzie oglądać, to proszę o podzielenie się uwagami.

Obejrzałem z ciekawości odcinek "Dźwięk" z sezonu trzeciego. Nie było tam już żadnych wstawek z Sondy, tak więc Sonda 2 wyewoluowała w przewidzianym przeze mnie kierunku (chyba że w innych odcinkach były). Program ma własny charakter i klimat, może się podobać i zapewne wielu ludziom się podoba. Może to jest właśnie program na miarę czasów, w których żyjemy - proste przekazywanie wiedzy, bez zmuszania widza do refleksji i wysiłku umysłowego, ot taka odmienna forma rozrywki z naukowością w tle i trywialnymi eksperymentami. 
Dźwięk to bardzo wdzięczny temat na program, ale znów temat potraktowano zbyt płytko, szkoda.
Odpowiedz
A ja cały czas zbieram się do obejrzenia. I jakoś mi nie wychodzi, może pora nadawana nie ta, może brak SONDY w Sondzie (2), może wiedza, którą mam, a program nowej mi nie daje, nie wiem, ale jakoś zaprzestałem oglądania jeszcze w ubiegłym roku.

Niemniej pewnie, w wolnej chwili obejrzę coś z VOD. Według mnie dobrze, że program się utrzymuje, nie jest zły, zwłaszcza dla młodszych widzów (lub tych o mniejszej wiedzy), tym bardziej, że Tomasz Rożek potrafi ciekawie mówić.
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
(18.04.17, 21:26)Radek68 napisał(a): A ja cały czas zbieram się do obejrzenia. I jakoś mi nie wychodzi, może pora nadawana nie ta, może brak SONDY w Sondzie (2), może wiedza, którą mam, a program nowej mi nie daje, nie wiem, ale jakoś zaprzestałem oglądania jeszcze w ubiegłym roku.

Niemniej pewnie, w wolnej chwili obejrzę coś z VOD. Według mnie dobrze, że program się utrzymuje, nie jest zły, zwłaszcza dla młodszych widzów (lub tych o mniejszej wiedzy), tym bardziej, że Tomasz Rożek potrafi ciekawie mówić.

Może ja zbyt surowo oceniam ten program, właśnie z uwagi na wiedzę jaką posiadam i związane z tym oczekiwania. Cóż, nie jest to program dla mnie - nie ten target  Smile . Ale będę śledził jego ewolucję. 
Odpowiedz
Dzisiejszy odcinek o Wiśle to już lekkie przegięcie. "Sonda 2" ewoluuje w stronę magazynu turystyczno-krajoznawczego.
Odpowiedz
(11.06.17, 22:13)kaem3 napisał(a): Dzisiejszy odcinek o Wiśle to już lekkie przegięcie. "Sonda 2" ewoluuje w stronę magazynu turystyczno-krajoznawczego.

Przegięcie to będzie jak zrobią odcinek o źródłach geotermalnych w Toruniu Smile  .
Odpowiedz
Odcinek Promieniotwórczość
Stek ...
Pan Fizyk i znany ... nauki Smile tia ... wszyscy są znani Smile
Ale to się dopiero rozkręca ...
Takich jak w Czarnobylu to już nie ma ... ZONK są
https://pl.wikipedia.org/wiki/RBMK

Nawet się Panom sprawdzić nie chciało
Później oglądamy rujny EJ Żarnowiec
W tym kraju nawet kryzys się nie udał.
Dalej się oglądać nie chce ...
Odpowiedz