Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawostki około Sondowe ;)
(20.10.15, 01:47)federalles napisał(a): przepraszam że tak na raty sypię postami ale co chwila mi się coś przypomina...
teraz mam nadzieję będzie absolutny rarytasik:
magiczny wszystkowiedzący starusieńki kołonotatnik (z 1968r) z ciekawostkami...

Ten notatnik niejeden z nas miał w rękach na spotkaniu z Panem Tomaszem.
Czy Tobie trafił się zbiór po Panu Tomaszu?

Generalnie bardzo cenne artefakty.
Wiele zawdzięczam Sondzie - brak snu, marzenia i ciężką pracę nad ich realizacją.
Odpowiedz
Cytat:
Cytat:...Konksje rodzinne z TP czy moze jakis niesamowity zbieg okolicznosci: w stylu znalazione na smietniku z makulatura ?..

no to by była historia jak z taniego amerykańskiego filmu Wink

Przeglądałem w końcu te kasety (w sensie opisy), niestety nie ma ich zbyt wiele Confused

Czy mozna prosic o fotki kaset w srodku? 
Tak aby widoczny byl typ kasety (model nosnika)

BTW

Amerykanskie kino niskobudzetowe w cale nie jest takie zle!
Powiem, ze czesto bywa lepsze od tego wielkobudzetowego Smile Smile
Odpowiedz
Osoba ta która udostępnia nam te materiały to rodzina Pana Tomasza i tak wszedł w posiadanie tych materiałów
I właśnie ocalił to przed śmietnikiem .
Wszystko Widać te kasety to BetaCam-y Standard lat 80 i 90 w TV(P)
Magnetowidy są powszechne i można kupić Smile ewentualnie można oddać jakieś firmie i oni to zrobią z tego cyfre ...
Acha Magnetowidy te sa DUZE Smile ot taki urok Smile
Acha nie mylić z Beta SONY dla Ludu (choć BetaCam to jej profesjonalne rozwiniecie) oraz z następca Betacam Digital (cyfrową odmiana)

Te mateirłąy tak czy siak trzeba zgrac
Czy właściciel zrobił już jakąs Kwerendę ?
Odpowiedz
eh z tą rodziną to troszkę przesadziłeś ale faktycznie uratowałem je przed zsyłką na śmietnik. Wink
Odpowiedz
Przepraszam że odkopuję ten wątek, ale na forum niewiele się ostatnio dzieje, a niewątpliwie chciałbym się dowiedzieć co się z tymi materiałami stało. Ktoś to zgrał? Przejrzał? Zajęto się tym w ogóle? Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ani widu, ani słychu Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości