Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars 2014
(11.03.14, 12:03)astrokosmo link napisał(a):A ja myślałem że tylko u mnie tak kiepsko z seeingiem .
Też coś nakręciłem ale co wyjdzie  :Smile
ps. a twój całkiem całkiem Smile

Przy tak kiepskich warunkach to chyba jeszcze nic nie robiłem. No ale jak wstałem to nakręciłem jeden film.
??
Dzięki!

(11.03.14, 11:34)zbignieww link napisał(a):Coś widać ? Zartujesz chyba! Opozycja 8 kwietnia, moje i dwóch wnuczek urodziny, więc... załatwiam na ten czas dla Ciebie super seeing. Niech konkurencja drży  Wink

Załatwiaj, załatwiaj! Dla "konkurencji też Wink
Pozdrowienia dla wnuczek!

Załączone pliki Miniatury

GSO RC  8" 200/1600 + Barlow 5x TVPM + Lumenera LRGB . seeing 2/10 .

I jeszcze Phobos.

Daj strzałkę. Nie widzę tego Pobosa :/
Trochę rozjaśniłem.

Dziś w nocy nakręciłem sporo materiału z różnymi kamerami i powiększeniami - testy.

Poniżej największe powiększenie z orto 15mm i Barlowem 5x oraz lumenerą i RC8".

(11.03.14, 11:34)zbignieww link napisał(a):Opozycja 8 kwietnia, moje i dwóch wnuczek urodziny, więc... załatwiam na ten czas dla Ciebie super seeing.

No niestety pogodowo kiepsko.

Życzę Tobie i wnuczkom wszystkiego dobrego - a przede wszystkim pogody ducha!
Liczyłem na dłuższą przerwę w chmurach, ale cóż - starczyło na 4 "skaczące" Marsy.
IR i kulawy kolor - IR+RGB:

Tak to macie, planeciarze; seeing, seeing! - jeśli już jest czyste niebo !  Smile

(10.04.14, 08:42)zbignieww link napisał(a):Tak to macie, planeciarze; seeing, seeing! - jeśli już jest czyste niebo !  Smile

No właśnie :/
19 kwietnia 2014, 01:56:17, RC 8' GSO , Barlow 3x TV , Point Grey - Imaging - Firefly MV CMOS USB 2.0 , LRGB , seeing 4/10 .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości