Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy miesięcznik astronomiczny - dla początkujących i nie tylko
Astronomia Amatorska jest dostępna we wszystkich Empikach w kraju (od 3. lipca), jak również we wszystkich warszawskich i podwarszawskich salonach prasowych HDS (Relay, InMedio i inne mniej znane). Ponadto można ją kupić we wszystkich liczących się sklepach astro: Astromarket.pl, DeltaOptical.pl, Astrozakupy.pl, Astrokrak.pl, Teleskopy.pl.
Niezależnie od tego jest dostępna bezpośrednio u wydawcy: www.astronomia-amatorska.pl/jak.html.
Trwają ustalenia warunków handlowych z Kolporterem i Ruchem i w tych sieciach powinien pojawić się 2. numer (ok. 25 lipca) ale ze względu na mnogość sklepów i kiosków tych sieci, magazyn dostępny będzie tylko w niektórych punktach.
Odpowiedz
Załuję ze dopiero teraz zauważyłem temat. I dziwi mnie ze tak tu cicho. Wreszcie mamy wygladające powaznie pismo dla astroamatorów, co jest spełnieniem wielu marzeń i cisza... :Smile

EDIT:
Mam juz swoj egzemplarz, bez problemu kupiony w inmedio. Wyglad i zawartosc ok, tylko brakowalo mi mapek komet takich jakie sa dla planetoid.
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
U mnie w mieście tego nie ma, widocznie mało osób się interesuje. Jedyne co było popularnonaukowe to coś o owadach.
open-youweb.com Serwis treści tematycznych

Odpowiedz
Panie Piotrze.

Bardzo chciał bym się podzielić moimi spostrzeżeniami na temat obu numerów pisma. Ale na stronie AA kompletnie nie umiem znaleźć miejsca gdzie mógł bym je podrzucić (i mieć szanse na lornetkę na przykład Smile. Można prosić o linka? Czy to po prostu mailem do pana?

Pozdrawiam
Wojt
Nikon 8x40 & 12x50 + statyw
Odpowiedz
Wszystko wskazuje na to, że mocno nadrobiliśmy opóźnienie z ostatniego numeru i kolejny, 4. (październikowy) numer Astronomii Amatorskiej wyjdzie z drukarni już za dwa dni, w piątek 21 IX. Tym samym pojawi się w sklepach Empik, InMedio, Relay, Teleskopy.pl, DeltaOptical.pl, Astromarket.pl, Astrokrak.pl i Astrozakupy.pl oraz w domach prenumeratorów we wtorek 25 IX.
Cechą charakterystyczną tego numeru jest rekordowa ilość artykułów. Będzie co czytać.
Przy okazji zapraszam do prenumeraty. Marże jakie narzucają Empiki itp sklepy są tak zabójcze, że prenumerata, choć tańsza dla czytelnika, dla wydawcy wychodzi finansowo lepiej a to ważne dla rozwoju pisma.

PS. Uwagi w sprawie pisma można zgłaszać na redakcja@astronomia-amatorska.pl
Odpowiedz
Jak sprawa wygląda ze starszymi numerami ? W naszym Emiku jest numer 4 chciałbym mieć tez 1 i 2 czy można je zamówi jeszcze ?
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz
Od dzisiaj dostępny jest numer 5 - listopadowy Astronomii Amatorskiej. Dzisiaj robimy wysyłkę do wszystkich prenumeratorów. Od dzisiaj ew. od jutra powinien być we wszystkich  sklepach astro. W empikach, InMedio, Relay pojawi się najpóźniej we wtorek.

Wszystkie numery archiwalne dostępne są w redakcji (można zamawiać mailowo) i w większości sklepów astro.

Zachęcam do zakupu pisma bezpośrednio u wydawcy a najbardziej do prenumeraty, wystarczy jeden SMS: www.astronomia-amatorska.pl/jak.html
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości