Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka poszukiwana (spoza Sondy)
(10.06.12, 20:10)moogerbass link napisał(a): Witam.Niewiem czy ta stronka była tu wrzucana,jeśli tak to z góry przepraszam.Sam kompozytor był wspominany przy okazji poszukiwań jak się później okazało numeru Sammy'ego Burdsona - That's Fancy.To rosyjska strona Mladena Franko i kilkanaście numerów do odsłuchania.Zwłaszcza utwór "Merry Chariot" jest mi znany z jakiegoś programu,niestety za cholere nie wiem gdzie był wykorzystany.Sądząc po dość specyficznym,skocznym temacie wydaje mi się mógł to być jakiś program dla dzieci.

http://muzokach.com/music/mladen%20franko
Z tych utworów to właśnie z Sondą kojarzą mi się: "Lazy Dazy", "Documentary Theme", "Clown Town" i "Melancholy girl". Co na to nasz ekspert bobobobo?
Odpowiedz
(10.06.12, 20:10)moogerbass link napisał(a): http://muzokach.com/music/mladen%20franko

Na pierwszy rzut oka większość z płyt Amazing Space (1 i 2), jeden chyba z Underwater (ale nie wiem czy vol. 1 czy 2), jeden z Waves, kilka niestety z nowych wydawnictw Mladena Franko, które według mnie do niczego się nie nadają (mowa np. o Poetic Love Theme czy Lifeblood). Ale jest też kilka ciekawych, spoza w/w płyt.

Stare utwory MF były bardzo często wykorzystywane w polskich mediach, w Sondzie także (np. wspomniany przez Ciebie Merry Chariot).
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
(05.06.12, 11:43)Bartholomew link napisał(a): Trochę burdel jednak Wink
Zawsze można skasować cały wątek, jako 100% off-topic.

(10.06.12, 21:19)Jagos65 link napisał(a): Z tych utworów to właśnie z Sondą kojarzą mi się: "Lazy Dazy", "Documentary Theme", "Clown Town" i "Melancholy girl".
Te utwory były użyte w cyklu Czynnik Si - patrz spis na chomiku.
Odpowiedz
Czy ktoś pokusiłby się o rozpisanie programów, z których pochodzi każdy utwór mixa Jorge Saxona? Napisałem tę prośbę w tamtejszych komentarzach ale nikt nie odpowiedział... Mi kojarzy się parę programów na krzyż, a pewien to jestem chyba tylko Sondy Smile Z góry dziękuję Smile
Odpowiedz
W kolejności od tyłu:
Sonda, Rambit, 5-10-15, Auto-moto fanklub, Kino Oko nie wiadomo co, Sensacje XX wieku, 997, Studio Sport, Kwant, Spektrum (ale to nie ta wersja), Sportowa niedziela.
No chyba, że się mylę.

Widać że, inspiracją dla Jorge'a Saxona był chomik Bartholomew.
Odpowiedz
"Children of Sanchez" wykorzystano w czołówce Magazynu Filmowego „Zbliżenia" prowadzonego przez Irenę Łękawę.
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
Tak jest, Children of Sanchez to nie Kino Oko (miałem to zmienić) ale faktycznie magazyn filmowy Iwony Łękawy. Reszta to rzeczywiście wszystko to co od kilku lat leży (lub leżało - bo w związku antypiracką ofensywą Kombii musiałem zdjąć "Bez ograniczeń") na moim chomiku, który oczywiście wiele zyskuje dzięki podpowiedziom osób prostujących moją sklerozę.
Odpowiedz
No i zagwozdka...co to za utwór, kto go skomponował?

http://w979.wrzuta.pl/audio/3cggnkae2zw/...uter_-_tvp
Odpowiedz
Witam wszystkich poszukiwaczy zaginionych/nieodnalezionych dźwięków:-)

Miałbym kilka pytanek do speców od poszukiwań:

1.) Czy odnaleziono już tytuł/wykonawcę utworu z odcinka "Rafinada" z Sondy?
2.) Czy orientuje się ktoś jaki to utwór wykorzystany w programie TV "Wielka Gra" by Stanisława Ryster?

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc:-)
Odpowiedz
(28.10.12, 19:43)Mulligan link napisał(a): Witam wszystkich poszukiwaczy zaginionych/nieodnalezionych dźwięków:-)

Miałbym kilka pytanek do speców od poszukiwań:

1.) Czy odnaleziono już tytuł/wykonawcę utworu z odcinka "Rafinada" z Sondy?
2.) Czy orientuje się ktoś jaki to utwór wykorzystany w programie TV "Wielka Gra" by Stanisława Ryster?

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc:-)

1. Odnaleziono - szukaj tutaj, leć od końca: http://astro4u.net/yabbse/index.php/topic,11262.0.html
2. Nie sądzę.

Generalnie radzę pisać na temat 2 w wątku: "Muzyka poszukiwana (spoza Sondy)" a ten temat pewnie podlega pod skalpel moderatora.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości