Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroJaWil 17
(08.10.10, 20:03)StaFid link napisał(a):Odjąłem 2 godziny, bez rezultatu
Stanisław

Podeślij mi wszytskie daty i godziny i obiekty, to policzę Ci te azymuty i wysokości.

( miałeś ustawione swoje miejsce obserwacji?)

Janusz
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Witaj
Dane wysłałem na maila
Pozdrawiam
Stanisław

Jeszcze jedno: Elementy krajobrazu nie pokazują się w innych Edycjach Krajobrazu. W chwili otwierania się obrazu HORYZONT na czas ok.1 sek. pojawiają się zawsze te same elementy krajobrazu ale tylko jeden raz po uruchomieniu programu.
Odpowiedz
(09.10.10, 20:53)StaFid link napisał(a):Witaj
Dane wysłałem na maila
Pozdrawiam
Stanisław

Jeszcze jedno: Elementy krajobrazu nie pokazują się w innych Edycjach Krajobrazu. W chwili otwierania się obrazu HORYZONT na czas ok.1 sek. pojawiają się zawsze te same elementy krajobrazu ale tylko jeden raz po uruchomieniu programu.

Policzone dane wyślę na maila.
Przyznam, nie rozumiem drugiej części, napisz na maila, proszę.
Janusz
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Witam!
Chyba wiem o co chodzi Panu Stanisławowi. Otóż podczas otwierania horyzontu na 1 sekundę pojawia się jakiś inny horyzont a potem ma pusty. Tak jest też u mnie tylko, że później przełącza sie na mój horyzont. Janusz sprawdź to czy u Ciebie jest podobnie?
Takos- Synta 200 x 1000.   Mieszkam i obserwuję N.52,817 i E.16,833[Obrazek: b9464986055e233cm.jpg]
Odpowiedz
Staszek, Tadek,
Rzeczywiście nie działa to tak jak należy - dziś wieczorkiem poprawię to.
Odpowiedz
Już można z programu aktualizowac do wersji 17.04 (mając 17.02 lub 17.03)
Pełny instalator AJW 17.04 jutro będzie do pobrania.
Zapraszam.

Poprawilem w mapach kwadratowych rysowanie linii gwiazdozbiorów
- nie zawsze idealnie trafiala we właściwe gwiazdy
- w Horyzoncie zaznaczenie "czysty horyzont" działa lepiej.
Odpowiedz
(09.10.10, 20:53)StaFid link napisał(a):Witaj
Dane wysłałem na maila
Pozdrawiam
Stanisław

POLICZYŁEM :

[Obrazek: zawiercie.gif]

Odpowiedz
Januszu... mam taką malutką prośbę związaną z powiększaniem mapek. Do tej pory wygenerowane mapki można było tylko powiększać/pomniejszać po przez scroll. Jednak dużo ludzi korzysta z laptopów i nie ma możliwości użycia takiego narzędzia  Tongue Jakby dało się to załatwić po przez jakiś suwaczek albo przyciski +/- to było by super. Smile
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
(11.10.10, 20:27)Predator link napisał(a):Januszu... mam taką malutką prośbę związaną z powiększaniem mapek. Do tej pory wygenerowane mapki można było tylko powiększać/pomniejszać po przez scroll. Jednak dużo ludzi korzysta z laptopów i nie ma możliwości użycia takiego narzędzia  Tongue Jakby dało się to załatwić po przez jakiś suwaczek albo przyciski +/- to było by super. Smile

Załatwione.
Przyciski [ + ] i [ - ]  są już we wszystkich funkcjach, w których są flashowe mapki.
od 22:36 można aktualizaować do wersji 17.04 z tymi przyciskami  [ + ] i [ - ] .
Odpowiedz
Janusz.                                                                                                                                                                                        Wersję 17.04 pobrałem. Edycja krajobrazu wg Twoich wyliczeń wprowadzona bezproblemowo.
Dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Stanisław
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości