Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ankieta: Jak? nazw?proponujesz?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Ad Astra
100.00%
8 100.00%
Hevelius
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazwa Misji Balonowej
(08.07.10, 20:52)InneCzasy link napisał(a): Między wersją 1 i 2 ja osobiście nie widzę różnicy - czy ktoś może mnie oświecić.
zmien monitor Smile albo laptopa .. tam odcienie sa rozne

bye bye
Odpowiedz
laptopa
może ciup żywsze barwy na jednym z nich, ale bardzo delikatnie, no i lekka modyfikacja w wewnętrznym kole.
Myślałem, że jest tam coś więcej, czego z jakichś powodów nie widzę Smile
Newton 120/900
Odpowiedz
Witam.

Bardzo ładny i udany logotyp. Ograniczeniami sitodruku bym się nie przejmował - nie będziemy przecież tego masowo drukować, a do krótkich serii wystarczy porządna drukarka laserowa. Czarny balon jest ok - po prostu ładnie się komponuje.

Drobne uwagi - wyrównałbym czcionkę (rozmiar) napisów "astro4u.net" i "astronomia amatorska". Gwiazdki rozdzielające napisy wyglądają lepiej od kropek. Oznaczenie 2010 jest ok - dotyczy roku konkretnego lotu - kolejne loty będą miały swoje daty. Należy tylko pomyśleć, jak wyróżnić loty odbywające się w tym samym roku - można np. pod rokiem dodać kolejny numer lotu (małymi cyferkami). Sam rok zdecydowanie bym wzmocnił (większa czcionka - przynajmniej o 50%, intensywniejszy / jaśniejszy kolor).

Pozdrawiam.
N 54°36'39", E 18°21'25" - Elen sila lumenn omentielvo SW 200/1000 EQ5, SkyMaster 15x70, EOS Digital Rebel unmod, QuickCam Pro 4000 mod
Odpowiedz
Musi być czarny, bo to podkreśla kontrasty. Poza tym, to ma sens - kiedy spoglądasz pod Słońce na obiekty, to nie widzisz koloru, właśnie ze względu na duży kontrast. Taka jest budowa ludzkiego wzroku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości