Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroJaWil 15
Dzięki za pocztówkę.

AKTU styczniowe 2010 już do pobrania. Czyli mozna przetestować aktualizację z programu w wersji AJW 15. Ja sprawdzilem - u mnie działa.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
(30.12.09, 21:24)Alien7101 link napisał(a): Ciekawe dlaczego taki mały transfer mam 512Mb a idzie 2kb wcześniej mozna było ściągnąć szybciej ?
Hmm, chyba nie ma co czekać na lepsze transfery. Niestety z astrocd się diabelnie wolno pobiera. Dzisiaj ściągelem przy co prawda 2mb/s i jednego z dwóch pdf'ów nie dało się ściągnąć, a to co jednak poszło to... lepiej nie mówić :Smile
U mnie przy 6mbs czasami AJW potrafi się ściągać z 6 godzin i w ciągu tego ze 3 razy się jeszcze zatrzyma.
Zapraszam do ściągnięcia AJW również na POA:
http://www.poa.home.pl/index.php/pl/down...jawil.html
Pozdrawiam Łukasz Wojtyniak Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne www.poa.com.pl www.informatyka.poa.com.pl Zjawiska LIVE [Obrazek: button_poa.jpg]
Odpowiedz
Łukasz, wielkie dzięki za linka - kilkanaście sekund i AJW15 jest już pobrany. Ze stron AstroCD dziś jeszcze większa kaszanka, niż wczoraj. Wydaje mi się, że program przez takie coś odpuszcza sobie wielu ludzi (no bo jak tu czekać 2-3 godziny na pobranie?)...
A tymczasem czas na zabawę sylwestrową Wink
Optisan 76mm, Lornetka Nikon Action 8x40, Lornetka 7x50, Analog Zenit 122B, Cyfrowy Samsung Digimax S500 i oczy
Odpowiedz
Grono użytkowników AstroJaWila w ostatnich dniach powiększyło się.
Ja nie spocząłem na laurach, katuję tę nową 15-tkę i znalazłem kilka rzeczy, które mi się nie podobały.
Dzisiaj program znowu hula jak trzeba. I tak powstała wersja 15.01.

Dla wszystkich użytkowników AstroJaWila 15 mam sprawdzian z aktualizacji programu. Jeśli nie wiecie jak to zrobić - polecam "Instrukcję do programu AstroJaWil" w wątku obok.
W każdym razie zachęcam do ściągnięcia tej nowej aktualizacji do 15.01.
TN 122/630 MIKRON, ED80 SW polecam mój darmowy program AstroJaWil [Obrazek: iloveajw.jpg] polecam mój darmowy program Nocny Obserwator [Obrazek: iloveno.jpg]
Odpowiedz
Dla porządku napiszę, iż już jest gotowy na serwrze pełny instalator wersji 15.01.
Odpowiedz
Dokonałem kilku uzupełnień w programie, poprawek i zabiegów kosmetycznych (m.in. zmiana ikonki) i tak powstała wersja 15.02.
Można ją już aktualizować z programu od wersji 15.
Również jest juz dostępny pełny instalator tej nowej wersji.
Zapraszam do aktualizacji.
Odpowiedz
Szkoda, że w nowej wersji nie ma pliku zakryć dla Żywca. :'(
SkyWatcher MAK 127/NexStar, EQ2 z napędem, Newton 150/900, aparat foto i drobiazgi
Odpowiedz
(09.01.10, 15:00)PiotrN link napisał(a): Szkoda, że w nowej wersji nie ma pliku zakryć dla Żywca. :'(

Nie ma, ale wkrótce będzie w pełnym instalatorze.
Na razie przeprowadź sobie aktualizację programu (z AstroJaWila), to w dodatkach znajdziesz swój plik zakryć dla Żywca. Plik nr 2.
Odpowiedz
;D Dzięki już działa! Fajna ta wersja 15! Na razie nie spotkałem błędów.
Pozdrawiam
SkyWatcher MAK 127/NexStar, EQ2 z napędem, Newton 150/900, aparat foto i drobiazgi
Odpowiedz
Dodałem do programu na stronie głównej (z wyjątkiem najmniejsżej rozdzielczości) logo programu, oraz poprawiłem wyświetlanie planet wewnętrzych na "Mini horyzoncie", tak aby Wenus i Merkury nie były widoczne na tle tarczy Słońca w złączeniu górnym .. no i przed Księżycem także Smile
Poza tym bez zmian.
Można już aktualizować z programu.

Aktualnie strona główna wygląda tak :

http://www.astrojawil.pl/foto15/ajw_1502_gif.gif

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości