Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bolid nad Warszawą
Witam, dziś o 21.30 widziałem jasny bolid, leciał mniej więcej od Jowisza w stronę korony północnej, nie zauważyłem gdzie miał początek ale lot swój zakończył trochę przed koroną północną. Na koniec rozerwał się na dwie części.  Był bardzo jasny, jaśniejszy od Jowisza. Widziałem go z Radości pod Warszawą.Czy ktoś jeszcze widział to zjawisko?
Pozdrawiam.
mm
Odpowiedz
Poczekaj na raporty ze stacji PFN. Jeśli coś leciało to powinno się złapać.
Chyba, że ktoś wcześniej poda raport, że tak powiem - naoczny Wink
Odpowiedz
Oglądać takie zjawisko, to rzeczywiście radość Wink Ja nie miałem jeszcze okazji, ale może kiedyś...
Odpowiedz
Już niedługo listopad a wraz z nim nadchodzi czas Taurydów, roju najbardziej obfitego w bolidy!  Wink

Sorki za OT
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz
(11.09.09, 21:20)Maquis link napisał(a): Poczekaj na raporty ze stacji PFN. Jeśli coś leciało to powinno się złapać.
Chyba, że ktoś wcześniej poda raport, że tak powiem - naoczny Wink

Stacje PFN donoszą o braku pogody o tej godzinie. Jeśli ktoś go zarejestrował, dam znać. Być może bezchmurnie w tym momencie było tylko w okolicach Warszawy.

pozdrawiam
Krzyś Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości