Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
opinie -recenzje
witam wszystkich Forumowiczów,mniej więcej rok temu byłem w posiadaniu refraktora Bresser Messier R152S i na stronie "recenzje" pewnej firmy "A..." zamieściłem moją opinie o tym teleskopie, jednak obecna "recenzja,opinia" w niczym nie przypomina tej którą ja napisałem,wiadomo każdy spredawca chce jak najlepiej zareklamować swój towar, jednak są pewne granice, dlatego chciałbym przestrzec potencjalnych nabywców aby nie sgieruwali się opiniami które "niby" pisali klienci.  Pozdro...
Mak  150/1800, nasadka WO 2" Dielectric, Okulary: PL 12,  20, GSO 30/70* ortho 10
Odpowiedz
Czy mowa o tej recenzji?

http://www.astrokrak.pl/index.php?cPath=...=1a&page=3

jesli takto bardzo proszę opisz twoje prawdziwe wnioski jestem bardzo ciekaw tej konfrontacji z drugiej zaś strony jestem zdecydowanym przeciwnikiem takich manipulacji czytaj OSZUSTWA
Mak 127 + Petzval 127 + Giro Mount Celestron 7x35 Fov 10 st. Hyperion Zoom 8-24mm
Odpowiedz
witam,długo mnie nie było na forum, ale już jestem i odpowiadam.  Minęło już trochę czasu więc nie mogę przytoczyć dokładnej pierwotnej postaći tej recenzji, pamiętam jednak że napisałem  "aberacja nie jest większa niż w innych refraktorach nawet z F-10". Dzisiaj patrząc z perspektywy czasu uważam że powinienem był napisać "nawet niektórych refraktorach z F10", nie zmienia to jednak faktu że pod hasłem OPINIE UŻYTKOWNIKÓW wstawia się przeredagowany tekst.  Pozostała część tekstu również jest nieco zmieniona,wydaje mi się że mój opis był bardziej umiarkowany, zgadza się natomiast ocena czyli 4 gwiazdki. Jaki z tego morał? UWAGA! początkujący miłośnicy astronomii {nie tylko } opinii o sprzęcie szukajcie na naszym forum!
Mak  150/1800, nasadka WO 2" Dielectric, Okulary: PL 12,  20, GSO 30/70* ortho 10
Odpowiedz
http://www.astrokrak.pl/product_info.php...cts_id=342
Mak 127 + Petzval 127 + Giro Mount Celestron 7x35 Fov 10 st. Hyperion Zoom 8-24mm
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości