Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki to komputer w "Czynnik Si"?
Tak więc magnetofon, który używał Andrzej Kurek to Gold King MODEL: CS-108. Dodaję jeszcze raz zdjęcie, ponieważ fotka przesłana przez SmokWawelski nie otwiera się.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Cieszę się, że temat SONDY i tego co jej samej oraz jej autorów dotyczy jeszcze kogoś interesuje. Smile
I cieszy każdy post i każdy Wasz wpis.
Ja czasem tu zaglądam, ale postów nowych jak na lekarstwo, niestety.
Aż sobie chyba włączę Czynnik Si.
Odpowiedz
(04.09.20, 19:53)Radek68 napisał(a): Cieszę się, że temat SONDY i tego co jej samej oraz jej autorów dotyczy jeszcze kogoś interesuje. Smile
I cieszy każdy post i każdy Wasz wpis.
Ja czasem tu zaglądam, ale postów nowych jak na lekarstwo, niestety.
Aż sobie chyba włączę Czynnik Si.

Też sobie dzisiaj obejrzałem Czynnik Si cz. II i IV bo musiałem się odstresować.
Cieszę się, że moja cierpliwość została nagrodzona i dowiedziałem się w końcu jaki magnetofon używał Andrzej Kurek ze swoim ZX Spectrum. Natomiast ciekawość mnie zżera kim jest tajemniczy SmokWawelski, dzięki któremu pozyskałem bezcenną wiedzę.
Miałem okazję przetestować dokładnie taką klawiaturę Fullera, jakiej używał Andrzej Kurek, a tego właśnie dotyczy ten wątek. Zupełnie inny komfort pracy (i zabawy) po takiej przeróbce. Natomiast magnetofon wciąż jest nie do zdobycia. Ale nadzieja umiera ostatnia.
Cieszę się, że jest jeszcze mnóstwo pasjonatów, którzy utrzymują przy życiu takie stare sprzęty (do których ja się też zaliczam) i dla wszystkich, których znam, program Sonda i jej twórcy są bliscy sercu.
Postów faktycznie jest jak na lekarstwo. Miałem trochę problemów z zalogowaniem się ale udało się i Jagos65 znowu nadaje  Smile .
Odpowiedz
Z tym zalogowaniem się tu, czy założeniem konta i pisaniem to jest jakiś dramat. Ja na szczęście teraz nie mam tego problemu, ale z wielu innych wpisów (i nie tylko tu na tym forum) wiem, że ludzie nie mogą.
Już nie pamiętam gdzie, ale czytałem, że ktoś chciał coś dodać w temacie SONDY na tym forum, coś napisać, ale zwyczajnie, po kilku czy kilkunastu dniach walki z zabezpieczeniami, z silnikiem forum, z odrzucaniem itp. sobie odpuścił. I takich ludzi jest więcej.
Nawet tu na forum mamy gdzieś podobne wpisy. Nie wiem o co chodzi i dlaczego tak jest.
Bardzo się cieszę, że znów nadajesz "J-65". Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości