Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z aktualizacjia CDC
Czy rowniez macie problemy z aktualizacja np pozycji komet w cdc przez internet?? len jestem i nie chce mi sie recznie wpisywac a cdc wywietla komunikat: Read Bytes: 515 / Error: 302 Found
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
Leniu, u mnie śmiga. Sprawdź czy masz poprawny link w CdC:
http://www.cfa.harvard.edu/iau/Ephemerid...t06Cmt.txt

Pozdrawiam.
Odpowiedz
adres jest ok, chyba trzeba program przeinstalowac.
Odpowiedz
No i niestety, na dwoch roznych kompach brak mozliwosci aktualizacji Sad Na szczescie w starrynigt Lulin juz jest wiec jakos sobie poradze Smile
Odpowiedz
Niezmiennie polecam SkyMap LITE dostępny w którymś archiwalnym numerze bodajże PC World Komputer. Darmowy i świetny.

Pozdrawiam.

EDIT: o, tu info: http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=7394.0
Odpowiedz
(04.02.09, 21:05)McQueen link napisał(a): adres jest ok, chyba trzeba program przeinstalowac.
Witam nic ci to kolego nie da, bo ja mam ten sam problem i na kompie i w laptopie, przeinstalowałem i dalej to samo, po kliknięciu w POŁĄCZ wyświetla się "Read Bytes: 515 / Error: 302 Found" Czy może ktoś nam pomóc w tej kwestii?
Teleskop SKP2001EQ5,CanonEOS400D,okularki i filtry
Odpowiedz
Jest wyjście awaryjne:
- ściągnąć na dysk plik txt z podanego przeze mnie wyżej linku
- zmienić nazwę na Cometes.dat
- skopiować go do katalogu /Ciel/cat/planet/ zastępując istniejący tam plik

W załączeniu aktualny plik.

Pozdrawiam

Załączone pliki
.zip   Cometes.zip (Rozmiar: 9.75 KB / Pobrań: 59)
Odpowiedz
Bardzo dobry sposób, teraz cdc mi tez już śmiga bez zarzutu i ładnie Lulina pokazuje Wink

Dzięki Polaris Smile
Pozdrawiam Bogdan Kubiak Wink
Odpowiedz
(21.03.09, 13:51)cxb link napisał(a): Bardzo dobry sposób, teraz cdc mi tez już śmiga bez zarzutu i ładnie Lulina pokazuje Wink

Dzięki Polaris Smile
Dokładnie, jak to u mnie się mówi wszystko "GRO I BUCY" he he (; dzięki Polaris, pozdrawiam
Teleskop SKP2001EQ5,CanonEOS400D,okularki i filtry
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości