Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Celestron - Advanced GT - upgrade firmware
Dzięki  ;D Moze kiedyś zobaczysz co to jest i czy można to zastosować z dobrym skutkiem w CG5 GT ?
pozdrawiam
Odpowiedz
A jaki system miałeś w Twoim komputerze podczas wgrywania poprawek ?
pozdrawiam
Odpowiedz
Windows XP Pro z SP3
hmmmmm...
Odpowiedz
Dzięki  ;D
pozdrawiam
Odpowiedz
Oprogramowanie szczęśliwie zaktualizowano - faktycznie nie ma PEC-a. Ano, nie te pieniądze i nie ten montaż
Odpowiedz
(01.02.09, 18:20)Tadeopulous link napisał(a): ...
program prosi nas o włączenie trybu programowania na kontrolerze
pisze wszystko na ekranie
wyłączamy montaż - wciskamy i trzymamy klawisze
INFO oraz UNDO
włączamy montaż
i pojawia nam się napis INITIALIZING
wtedy puszczamy klawisze i mamy status
TRANSMIT DATA

Niestety u mnie w tym miejscu porażka. Pilot nie chce wejść w tryb programowania. Zamiast INITIALIZING mam napis "Acamar Theta Eri". Tak samo jest, jak w czasie działania wcisnę sam klawisz INFO. Wygląda na to, że pilot odczytuje informację o pierwszej z brzegu gwieździe w katalogu. Albo mam jakąś archaiczną wersję firmware'u albo coś nie teges z pilotem.

PS. Wyczytałem w instrukcji, że mój pilot jest "older non-upgradable". Dopiero teraz wczytałem się w help do programu HCupdate i tam jest zdjęcie pilota, którego można upgrejdować. I to niestety nie jest moja wersja.
Będę musiał pozostać przy starych wersjach sterowników.  >Sad
Pozdrawiam Piotr Lamparski Skype: piotr-lamparski Celestron 80ED, ETX-70AT, MTO-11, lornetki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości