Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mars 21.07.03 - kolejny w szrankach
Święte słowa. Jak taki Waldek zrobi fotkę, to wszyscy czują się rozgrzeszeni, że robią trochę gorsze. Ale jak koledzy forumowicze robią fotki MTO, ETX-ami to przyznaję, że podziwiam ich ale też mnie w dołku ściska, że tak nie potrafię.
Co do Tal200, to bym nie przesadzał ze skromnością. Toż to 20cm lustra z całkiem sporą ogniskową.

Tak sobie myślę, że trzeba któregoś dnia spakować sprzęt+weba (którego tak na marginesie mam od Jachranki, ale jeszcze nie użyłem), i udam się na szkolenie.
Odpowiedz
(22.07.03, 13:00)Bielack link napisał(a):Druga rzecz - wyciąg okularowy ma stanowczo zbyt mały zasięg! Nie mogę zrobić filmu Vestą bez barlowa, bo nie mogę tak bardzo wkręcić wyciągu. Myślę nad przeróbką pudełka od kamerki, bo boję się posłać teleskop do Ciebie, Janusz na przeróbkę tego wyciągu. Boje się transportu, a nie Twoich umiejętności - teleskop jest chyba poprawnie skolimowany, a jak go wytrzęsie po drodze, to kto wie, co będzie?
Ale trzeba przyznać, że jak na 8" rosyjskiej optyki, to foto nie jest złe, prawda? Big Grin

też mi nie wystarcza wyciągu, dlatego wkręcam przedłużacz Wink zamów oś takiego u Janusza...
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Bielack-fota jest naprawde mega dobra. To tyle.
Odpowiedz
(23.07.03, 22:31)Malek link napisał(a):Bielack-fota jest naprawde mega dobra. To tyle.
Ja nie wiem, czy Ty zdajesz sobie sprawę, na co tu wszyscy czekają - to taka luźna uwaga w związku z Twoim powrotem na łono Forumowe... ;D
Ciekawią Cię zdjęcia planet? Moja strona to planetarna astrofotografia, zapraszam do zwiedzania. A może wolałbyś dodać stronę do katalogu i zwiekszyć jej oglądalność? I wylęgarnia
Odpowiedz
Ja dzień w dzień obserwuje Marsa
Bielack GRATULACJE !!!
Our lust increased feeds desire
Odpowiedz
(23.07.03, 23:37)Bielack link napisał(a):[quote author=Malek link=board=5;threadid=1110;start=0#msg17769 date=1058995914]
Bielack-fota jest naprawde mega dobra. To tyle.
Ja nie wiem, czy Ty zdajesz sobie sprawę, na co tu wszyscy czekają - to taka luźna uwaga w związku z Twoim powrotem na łono Forumowe... ;D
[/quote]

Heh, ma się rozumieć - już zacząłem wczoraj focić Smile Na rezultaty trzeba poczekać dzień lub dwa, bo mam problemy z kompem i Photoshop mi coś nie chce zaskoczyć Sad
pozdr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości