Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVD - 100 NAJPIEKNIEJSZYCH ZDJĘĆ!
Dzisiaj DVD dotarło i do mnie. Dzięki za nie,jest  super Smile

Odpowiedz
Dzięki!  Smile Ostatnie płyty wysłałem wczoraj... Widzę że wszystkim działa więc akcję uznaję za udaną. Myślę też że warto pokazywać te wszystkie foty w fajnej dla oka oprawie wizualnej no i oczywiście przy dobrej muzie, a kto jak nie Przemas jest temu wstanie sprostać?  Smile
Mogę Was zapewnić że w przyszłym roku wydamy też taką płytę i mam też nadzieję że jeszcze lepszą...

Cieszę się też bo widzę że w necie mój pomysł się przyjął i inni też próbują robić takie filmy i w ten sposób promować astrofoto i ciężką pracę autorów. Oby jak najwięcej takich akcji!

pozdro
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
Ja też dostałem i też działa. Super prezentacja  Big Grin
Synta 200/1200, Synta 70/500AZ2, Synta 150/750, zenit 12xp, PZO7x45, Canon 350D, Jupiter 135MC, Tair 300/4,5 kilka okularków, filtr baader solar
Odpowiedz
Witam.

Wyobraźcie sobie, że ja też dostałem... Big Grin

Działa praktycznie samo. Kawał dobrej roboty.
Podkład muzyczny zupełnie mnie zaskoczył. Nienachalny, w tempo, czasem nawet piękny. Brawo Panie Rudź.

Wielkie Dzięki Twórcom!

"Lidletka 10x50", Synta 8" na Dobsie.
Odpowiedz
Cieszę się, że spodobała się muzyczka. Mam nadzieję, ze uda się ją wydać na CD jeszcze przed wakacjami...

Na przyszły rok też coś przygotuję Smile

Pozdro,
Przem Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Mam nadzieję, że po muzycznym podkładzie przemyka się belęciński duch Wink

Przemas - pozdro!!!!!!!!!!!

(oczywiście pozdro rownież dla całego zeszłorocznego turnusu Wink )
50°21'02"N<br />17°52'02"E tomekc@astro4u.net
Odpowiedz
(09.03.09, 20:26)TomekC link napisał(a): Mam nadzieję, że po muzycznym podkładzie przemyka się belęciński duch Wink

Przemas - pozdro!!!!!!!!!!!

(oczywiście pozdro rownież dla całego zeszłorocznego turnusu Wink )

Hej Kumplu!

Zerknij na www.myspace.com/pmrudz - tu jest część tego co znalazło się na naszej płytce z astrofotami Smile

Trzymaj się!
Przemas

Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
A do mnie nie dotarła , ale mam nowy adres zamieszkania jak by co prosze osoby odpowiedzialne o kontakt na priv , na płycie bardzo mi zależy Smile.

Ps. Przem , najpierw cię naśladowałem w zainteresowaniach astro , potem w sprzęcie i astrofotografii tera w muzyczce elektronicznej Wink, dobry z ciebie wzorzec i kumel pozdr Janusz Smile

Ps.2 aha zapomniałem o książkach , no tu będzie trudniej Smile
Odpowiedz
nie wiem czy w ogóle była - do mnie tez nic nie dotarło
hmmmmm...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości