Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agora pisze o SONDZIE! A ja...
#1
Witam po kolejnej długiej przerwie!

Dziś o Sondzie pisze serwis Agory Popcorner:

http://www.popcorner.pl/popcorner/1,8158...Sonda.html

Spodziewałam się zainteresowania Agory Sondą nieco wcześniej... zapowiadałam to już w lutym. To długa historia. Agora zaproponowała mi wówczas współpracę przy tworzeniu serwisu blogowego o nauce. Sformowałam zespół młodych naukowców i razem pisaliśmy o fizyce. Przy okazji podsunęłam redaktorom z Agory temat Sondy i inicjatywy naszego forum, naszej pracy przywracania narodowi Sondy :-) . Jednak później we współpracy z Agorą pojawiły się zgrzyty. Ostatecznie pożegnaliśmy się i przenieśliśmy się do Tygodnika Powszechnego. A temat Sondy pozostał w zawieszeniu.

Ale widzę, że Agora nierychliwa, ale coś tam zapamiętała z moich sugestii. Nie jest to co prawda artykuł w Gazecie Wyborczej i nie ma nic o nas - szkoda - ale nawet ten tekścik jest ważny dla Sprawy ;-).

A mój blog popularno-naukowy jest tutaj:
http://swiat-jaktodziala.blog.onet.pl/
Oczywiście linkuję to forum.
Aha, i piszę artykuły do papierowego wydania Tygodnika! Szkoda, że przegapiłam rocznicę śmierci Kurka i Kamińskiego, ale właśnie przeprowadzałam się z Niemiec do Polski i nie miałam czasu o tym myśleć. Ale zastanawiam się nad artykułem o Sondzie... Może tak bez okazji?...
Odpowiedz
#2
Miło ...
Jednocześnie witamy Anię po długiej nieobecności ...
Odpowiedz
#3
(11.10.08, 23:53)aom (Ania) link napisał(a): (...) Ale zastanawiam się nad artykułem o Sondzie... Może tak bez okazji?...

Oczywiście!!!
A mówiąc żartobliwie: jak się chce, to powód zawsze się znajdzie.

Jak najbardziej popieram.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości