Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hands On Optics - czyli Bareja zza wielkiej wody :)
Mowa o tym sklepie z USA http://www.handsonoptics.com/ - przez chwile myslalem, ze cala sytuacja to jakis zart ale okazuje sie ze nie ! Smile

1. Zamowienia z internetu nie sa potwierdzane emailem ( choc emaila trza podac w zamowieniu).
Nie ma zadnej informacji, ze zamowienie przyjeto czy odrzucono.
Zamoweinia nie maja zadnych numerow ani kodow.
Jak sie dowiedzialem od sprzedawcy jedyne co je roroznia to nazwisko zamawiajacego.
Czyli jak np 2 panow Kowalskich zlozy zamowienia: (jeden zamowi Takahaszcza a drugi srubke do montazu Soligora) to sami wiecie co dalej bedzie.... Smile

2. Sprzet ze strony interentowej nie jest dostepny.
Zamiast tego oferowane jest to co akurat zbywa na polkach.

3. Obsluga klienta jest tylko telefoniczna bo na e-maile nikt nie odpowiada. 
Dodatkowo dzowniac do nich trzeba trafic na osobe majaca ochote rozmawiac a nie zbwyac albo olewac klienta. Np na pytanie czy moje zamowienie jest zrealizowane przedstawiciel sklepu sie rozlaczyl !!!!!!!!!!!Smile

4. Na stronie sklepu widnieje lista sprzetu uzywanego, ktory mozna niby zamowic ale praktycznie nie jest to mozliwe. Zamowinia tego typu nigdy nie sa podejmowane ani realizowane. Nikt nie potrafi sie wypowiedziec
na ich temat Smile

Po dluzszej rozmowie i wykalarowaniu w grzeczny sposob co o mi sie nie podoba obiecano mi zrealizowac moje zmowienie w czasie (7 dni) - choc czekalem juz 20. Dostalem tez symboliczny upust.

W sumie gdybym nie zadzwonil nigdy bym sie nie dowiedzial tego o czym pisze.

Podsumowujac - NIE POLECAM ....!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
handsoffoptics ... Big Grin

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości