Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne wpadki Astrokraka
Nie chodzi o to kto jest czyim kolegą,kto kogoś lubi a inną osobę nie,problem tkwi w profesjonalnej obsłudze klienta a właściwie w jej braku,jeśli komuś uda się coś kupić w normalnym trybie to wszystko jest naturalnie w porządku i powinniśmy takie zachowania rządać w każdym przypadku.
Synta 12"
Odpowiedz
AF współpracuje z każdą osobą lub firmą, która jest ceniona w branży astro
i z tego samego powodu nie współpracujemy zbig z Tobą

Odpowiedz
(20.11.07, 11:42)zbyszek link napisał(a): Sadze, ze krytyka nierzetelnych firm jest sluszna .
Chyba kazda firma w jakims temacie dala plame .
Nie interesuje sie stopniem naglasniania bo to trche polityka wlascicieli pachnie .

Ty sie zbig nie interesujesz? Ty sie tylko tym interesujesz! Kto, z kim i gdzie.

Dlaczego się dzielimy? Bo jedni robią coś co lubią przy okazji robiąc coś dla innych, ale są i tacy którzy tylko szukają okazji żeby puścić cichcem bąka i patrzeć jak daleko zaniesie wentylator.

Żądasz wyjaśnień czy AF współpracuje z DO? Ciekawe, bo tu nic nie jest do wyjaśniania. Astro Forum wspólpracuje z każdym kto wnosi w środowisko coś cennego, lub choćby normalność.

I na koniec jedno proste zdanie. Ja nie uprawiam żadnej polityki. Ja działam zgodnie z własnym sumieniem.
-- Hans
Odpowiedz

Jestem zażenowany - najpierw przed dwa lata rząd faszeruje ludziom mózgi o spisku, o tajemniczych oligarchach, ciągłym zagrożeniu, a teraz ty zbig przenosisz to na płaszczyznę miedzy forumową. Niedobrze mi się robi jak pomyślę, że w normalnym świecie mogę polecić swojemu znajomemu dobrą płytę, fachowego dentystę czy dobry sklep mięsny - tym samym szczerze mówiąc nie mam najmniejszego oporu z powiedzeniem prawdy nawet o swoim znajomym, który ma denną restauracje. W życiu bym tego miejsca nie polecił nikomu - ale najwyraźniej zamiast normalnej rozmowy na poziomie "zmień stary kucharza" będzie wybielanie kolegi przed resztą świata. Zbig jesteś prawdziwym kolegą Janusza to idź i mu powiedź, że nie tak się handluje. Ustrój się zmienił i klient poza żartem i dobrym słowem na zlocie musi być dobrze obsłużony. No a jak widać sporo ludzi dalej uważa, że nawet w tym przypadku łatwiej bronić JP przed resztą świata niż normalnie wskazać mu drogę, którą firma powinna się rozwijać, z drugiej strony przecież łatwiej pojechać po kimś komuś się udało się coś zrobić, na co poświęcił czas i kasę, powiedzieć, że to oszust szalbiercza i spółkuje z kosmitami. Zastanów się więc, a może dojdziesz do prawdziwego meritum sprawy, a może nawet dojdziesz do wniosku, kto rozwalał fora astro w tym kraju i kto jest tak naprawdę największym mącicielem w tej branży...

Powodzenia !
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(20.11.07, 11:36)Hans0 link napisał(a): Jak zrobisz testy i któryś okular dostanie po łbie, bo jest po prostu denny jak UWA, to jakoś ani DO ani Teleskopy.net nie robią gierek i nie nasyłają obrońców słusznej sprawy.

Z tym dennym UWA to trochę przesada. Jedyne co trochę przeszkadza to koma ok. 40-50% w F6. Ale na galaktykach czy mgławicach to przecież tej komy nie widać. Z jasnym gromadami to juz gorzej, na hi & ha Persei to rzeczywiście koma przeszkadza.  Wtedy wystarczy zmienić okular na dłuższy. Ale już w F10 to już tej komy chyba wcale nie będzie. Co innego w F4, jak przeczytałem ten test http://www.astronoce.pl/recenzje.php?id=30, to moim zdaniem nie opłaca się kupować takich światłosilnych teleskopów, gdy nie planujemy astrofoto.
SW Newton 200/1200, SW refraktor 120/600, refraktor 60/700, lornetka Tento 10x50 http://charonx.ownlog.com/
Odpowiedz
JAk widze w AK nic sie nie zmienilo. Dziwi mnie tylko ze ludzie mimio tylu ostrzezen wciaz sie dziwia ze ktos ich robi w balona.
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
Widzę, że potworzyły się obozy... ;D

Jaki jest ten UWA,  to już się chyba wszyscy naczytali do bólu, chyba że potrzebna jest jeszcze jedna dyskusja. Mnie nie.

Pozdrawiam

"Lidletka 10x50", Synta 8" na Dobsie.
Odpowiedz
(20.11.07, 13:48)zbyszek link napisał(a): Dziekuje za odpowiedz o wspolpracy z DO.
Taka sama przyjaznia darze JP co AJ i nie mam wplywu na nich .
Pewnie sie myle bo zle odczytalem porady udzielane przez Hansa . Tak ogolnie to widze w nich wszytko dokladnie sprecyzowane i nie dopuszczajace nic innego . Inaczej ostro ruga. A jedna mysl, jeden czyn itd jest sprzeczne z moja natura .
sumas odnosnie cenienia kogos w astro to zacznij od siebie . Smile Niemamna tym punkcie kompleksow.
Koncze w tym temacie .

A co to ma do twoich insynuacji?

Ty zbig nic, a nic nie kumasz. Ja nie rugam kogokolwiek za własne zdanie czy alternatywne drogi w wyborach sprzętowych, ja reaguje, gdy ktoś wciska niedoświadczonym userom kupe ze słowami, że to czekolada. Albo gdy ktoś robi z ludzi balona tak, jak to cały czas ma miejsce w AK.

Robson i Charon, bądźmy szczerzy, tu nie ma żadnych obozów. UWA to kawałek okularu który pare osób opisywało jako coś zupełnie innego niż w jest w realu, a robili to z taką gorliwością i zapamiętaniem, że aż stworzyli "obóz" ludzi dla których prawa fizyki i optyki działają inaczej.

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz
(20.11.07, 14:27)felcia97 link napisał(a): Hans albo za dużo myślisz albo za dużo mówisz. Wiem co miałem  i wiem co przez ten okular widziałem. Pozdrowienia Charonie. Koniec na tym.

Felcia, czytałeś test Polarisa? o ten tu:

http://astro4u.net/yabbse/index.php?topic=11177.0

Pewnie Polaris za dużo myśli i nie wie co pisze.

Pozdrawiam.
-- Hans
Odpowiedz
Obozy,lobby itp.  są tam gdzie są pieniądze, interesy,poglądy,wspólne zainteresowania,przyjaźnie itd.,itp..

Czytam te i inne fora zawierające naszą ukochana tematykę (około roku już będzie :o) i widać jak na dłoni  kto z kim itd.,itp. także w tej kwesti zdania nie zmienię.

Hansie nie mam akurat Ciebie na myśli. Piszę ogólnie.
Proszę, nie mów mi ,że takiego zjawiska nie ma, bo żeby ci to udowodnić musiał bym sięgnąć do konkretnych "nicków" i wypowiedzi czego w życiu nie zrobię.
Pozdrawiam
"Lidletka 10x50", Synta 8" na Dobsie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości